#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#336Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#656Amanaban
#636
#346
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#646Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#766
#586Heriz
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableDim. 248 x 154 cmEstimate: € 60/80
#521
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 55/65 -
#699Simonne Beardswood
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#213Hermés Paris
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150/200 -
#379
#75
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700/800 -
#662Paule Nolens
”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#584
Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
Une petite chaise à revêtement en tissu.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#48
Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#473
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#77
#702
#80
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband met een gouden munt van 20 FF.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct contenant une pièce de 20 FRF.No longer availableDim. 29,25 gEstimate: € 600/700