#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#636Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#516HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#566Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#496Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 215 cmEstimate: € 200 / 240
#554“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
#538Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
#700Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 250 / 300 -
#60Een 18 K geelgouden armband met staafjes.
#182Een schaaltje gemerkt F. De Leeuw, een pollepel met Belgische keur en een art nouveau taartschep in etui met Franse keur en makersmerk ARD Joseph Crossard. Alle van zilver.
Petit plat avec la marque F. De Leeuw, une louche aux poinçons belges et une pelle à tarte art nouveau dans son étui avec poinçon français et poinçon d’orfèvre ARD Joseh Crossard. Toutes les pièces en argent.No longer availableDim. 695 gEstimate: € 250 / 350 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
#447Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#395Jäger, EisenbergEen serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Un service en porcelaine allemande à décor à l’immortelle de Saxe, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#28“Moeder met kind”. Een groepje van meerkleurig kunststof. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
Mère avec enfant. Un groupe de plastique multicolore. Travail italien. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45