#142Denmark‘Dead letters, three books cut up’, A.1.7.95. Een triptiek, getekend Denmark.
'Dead letters, three books cut up', A.1.7.95. A triptych, signed Denmark.No longer availableDim. 12.5 x 13.5 per blokEstimate: € 3000 / 4000 -
#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#531Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 17th century.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#16Een armstoel in massief eik en cannage, getorste delen en leeuwen in het snijwerk.
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#288Wiskemann, BruxellesEen lot van 6 Wiskemann serviesstukken bestaande uit sauskommen, dienbladen en theekannetje.
A set of 6 Wiskemann tableware pieces, including sauce boats, trays, and a teapot.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#130Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#150Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.
An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#660Een 18 K geelgouden ring bezet met een malachiet cabochon.
An 18 carat yellow gold ring set with a malachite cabochon.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 350 / 400