#237Christian DelvauxEen lichtblauwe geldbeugel van crispy leder.
#586Een wollen tapijt, vierkant, met de afbeelding van lama’s of alcapa’s.
A wool carpet, square, featuring a depiction of llamas or alpacas.No longer availableDim. 202 x 202 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Een lot van 12 verzamel-albums, Suske & Wiske voor Lecturama in gele hardcover. Toegevoegd 3 ‘Magnifieke Meesterwerken’, eveneens Suske& Wiske met rode hardcover uitgegeven door Douwe Egberts.
A lot of 12 collector's albums, Suske & Wiske for Lecturama in yellow hardcover. Included are 3 'Magnificent Masterpieces', also Suske & Wiske with red hardcover published by Douwe Egberts.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217Een lot van 6 vermoedelijk vroeg Middeleeuwse zegel stempels uit been met plaaster omhulsel.
An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#250ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 250 / 350