#341Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#135Een paar kandelaars in Empire stijl van verguld en gepatineerd brons, gedragen door vrouwenfiguren.
Pair of Empire style candlesticks in gilt and patinated bronze, supported by two female figures.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#570Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale aquamarijn van +- 6,18 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central aquamarine of approximately 6.18 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 800 / 900 -
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#213Val Saint-LambertEen vaas met voetstuk “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt met label.
#304‘Heide aan het dorp’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#343Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
#519Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
A lot of 41 plates, Christofle porcelain, Rubanea Gris, consisting of 15 dinner plates, 8 dessert plates, and 18 small plates.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 300 / 400