#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#156ImexcotraEen vintage ‘Boomerang’ bureau van het merk Imexcotra uit Aalst. Met de bijpassende bureaustoel, alles gemerkt.
A vintage 'Boomerang' desk by the brand Imexcotra from Aalst. With the accompanying office chair, all marked.No longer availableDim. 76 x 140 x 80 cmEstimate: € 400 / 500 -
#596Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249Walter Arras“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 X 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Een spiegel in vergulde kader met polychroom bloemdecor. Begin 20ste eeuw.
A mirror in a gilded frame with polychrome floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#384Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40 / 60