#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#598Een Afrikaans fetisj beeldje, Vili, Bakongo genaamd Nkisi Nkode.
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#574Jozef Adriaan Callaerts“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#299‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Constant De BusscherePeriod: 1876-1951‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
"Farmer with Draught Horses", etching on paper, signed outside the plate De Busschere, 9/100.No longer availableDim. 37 x 75 cmEstimate: € 40 / 60