#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#386Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
A wooden pedestal with a green marble top.No longer availableDim. h: 63 cm; Ø: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#509Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
#441“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
#542Enki BilalEen lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.No longer availableEstimate: € 175 / 225 -
#279Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.No longer availableDim. H: 112 cmEstimate: € 25 / 50