#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282R. Gevaert‘Scheepswerf’, olieverf op board getekend R. Gevaert.
'Shipyard', oil on board, signed R. Gevaert.No longer availableDim. h 48 x b 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#133Val Saint-LambertEen geslepen kristallen tafellamp, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#502Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 140 -
#337Twee boeken over sport. Benno Wauters, “De Flandriens”. Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-F° (met voorwoord van Michel Wuyts). Marc Mercy, “Sportissimo, 100 jaar sportwereld”. Ed. Uigeverij Kanibaal voor Het Nieuwsblad 2012. In-F°.
Two books about sports. Benno Wauters, "De Flandriens". Ed. Borgerhoff & Lamberigts 2010. In-Folio (with a foreword by Michel Wuyts). Marc Mercy, "Sportissimo, 100 years of the sports world". Ed. Uigeverij Kanibaal for Het Nieuwsblad 2012. In-Folio.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#80Een parelhalssnoervoorzien van 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
A pearl necklace set with an 18 kt yellow gold clasp and spacers.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
#90Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kleine pareltjes.
An 18K yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and small pearls.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550