#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#26Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#62Rita Calluy“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Delvaux BruxellesEen lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.
A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#286Een set van 2 wingbackchairs in groene velours, de stof dient herdaan te worden.
A set of 2 wingback chairs in green velvet, the fabric needs to be redone.No longer availableDim. 106 x 73 x 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Veteraan’, een ets van Dirk Baksteen uit 1936, getekend binnen en buiten de plaat.
"Veteran," an etching by Dirk Baksteen from 1936, signed within and outside the plate.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een Duits aardewerken kruik met dodecagram en octagram decor in het reliëf.
A German stoneware jug with relief decoration of dodecagram and octagram.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 120 / 180