#516Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#453Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#161Een uit steen gesculpteerd huisaltaar. Vermoedelijk 500-1000 N.C.
A stone sculpted home altar. Presumably 500-1000 BC.No longer availableDim. 20 x 17cmEstimate: € 200 / 300 -
#370Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 K white gold brooch set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 80 / 120 -
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#510Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480 -
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
“Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cmEstimate: € 250 / 350