#772
Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#667
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#422
#751Valenti, Italy
Een vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
#167
#267Muller Frères, Luneville
#253
#223
Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#432
Een vijfarmig koperen luchtertje.
#528
Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
#216
Een koppel waterdragers.
#886Gaetano Sciolari, Rome
Een vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
#619
#278
Een paar bronzen kandelaars.
#183
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#902
#747
Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#51
Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
Une lampe en bois en forme de vase.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 450/550 -
#824
Un bénitier en laiton argenté, monté sur électricité. Texte en Espagnol gravé. 1854.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#180Pequignet
Une chaîne en or blanc et jaune 18 ct et pendentif serti d’un brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 300/400 -
#316
Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#552
“Personages in een Birmaans landschap”. Olieverf op doek.
#186
Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
#195Omega Swiss Made
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000/1200 -
#304Bernard De Pooter
“Kruisberg & Begijnhof te Herentals.” Een paar schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
”Renaix et Béguinage de Herentals”. Une paire de peintures, huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 48 x 35 cm x2Estimate: € 100/120 -
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
#605
#846
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#269
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Pierrot et ballerine”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120/140