#240
Collier en or jaune 18 K avec pendentif serti d'un saphir jaune de Ceylan de +- 2,20 ct et d'un diamant de 0,20 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1500/1700 -
#619Peter PermekePeriod: °1965
“Gezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Visage”. Pastel sur papier. Signé et daté '94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 25/35 -
#239
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
#433
#467
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#81
#291
Een paar messingen kandelaars.
#88
Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/100 -
#15
Une broche en forme de feuille en or jaune 14K 5,83 g et une épingle à chapeau en or jaune 18K 1,77 g sertie d'une perle.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#580
Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Een stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Une nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60/80