Other lots in this auction
-
#640
Een Chinees bijzetmeubeltje met lakwerk en met pietra dura personages in het blad en de gordel, voorzien van een lade. Vier gebogen poten.
Meuble d’appoint chinois en laque décoré de personnages en pierre dure dans la tablette et dans la ceinture. Un tiroir, quatre pieds volutes.No longer availableDim. 40 x 51 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#120Chopard
Een 18 K geelgouden hanger bezet met drie briljantjes. Happy Diamond. Genummerd en gesigneerd.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de trois diamants. “Happy Diamond”. Numéroté et signé.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#625
Een vierkante vintage tafel op vier zwartgelakte ijzeren poten. Blad ingelegd met tegels, versierd met tekens van de dierenriem. Jaren vijftig.
Une table vintage carrée sur quatre pieds en fer laqué noir. Dessus marqueté de tuiles, à décor de signes du zodiaque. Années 50.No longer availableDim. 79 x 75 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#344
Een vijzel met stamper en een kloosterbel zonder klepel. Naar de renaissance.
Un mortier avec pilon et une cloche de monastère sans battant. D’après la Renaissance.No longer availableDim. H: 13&19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#249Jef Clerens
“Winters hoevezicht te Ganshoren”. Gouache op karton. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver à Ganshoren". Gouache sur carton. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#46
Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.
Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97
“Hertenbok en jachthond”. Een art deco groep van gepatineerd brons op sokkel van onyx .
« Chevreuil et chien de chasse ». Un groupe art déco en bronze patiné sur un socle en onyx.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#385
Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
Un fauteuil recouvert de velours vert foncé.No longer availableDim. 106 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24Fredy DesmetPeriod: 1880-1968
“Dans le Morbihan” (25 x 33 cm), “Pins Parasol” (17 x 24 cm), “Caféterras” (26 x 35 cm). Drie tekeningen met houtskool, inkt en gouache. Alle gesigneerd.
« Dans le Morbihan » (25 x 33 cm), « Pins Parasol » (17 x 24 cm), « Café Terrasse » (26 x 35 cm). Trois dessins au fusain, encre et gouache. Tous signés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#360Royal Doulton
Vaasje van porselein versierd met twee geitjes in een landschap.
Vase en porcelaine à décor de deux boucs dans un paysage.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 45 / 50 -
#247
“Retour de Pêche & Pêcheuse de crevettes.” Een paar zamakken beeldjes op houten sokkel.
“Retour de Pêche & Pêcheuse de crevettes.” Une paire de figurines en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120