#277Alessi
Een witte design fruitmand. Gemerkt.
Un panier à fruits design blanc. Signé.No longer availableDim. h: Ø: 43 cmEstimate: € 70 / 80 -
#590Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#549
“Vissersboot op de Nijl”. Aquarel op papier. Draagt handtekning ‘Ch. Godeby’.
”Bateau de pêche sur le Nil”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Ch. Godeby’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#271A. Fagotto
“Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 1200 / 140 -
#433
“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#479
Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#227Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#587
Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#56
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#419
Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.No longer availableEstimate: € 200 / 240