#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#157Een houten tuinbank.
#584Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
#87Een zilveren strooilepel en poederdoosje, respectievelijk 935 & 835 promille. Evenals een zilveren doosje met Duitse keuren en met inscriptie Ostern 1938.
Un saupoudroir en argent et boîte à poudre, resp. 935 et 835 promille. Également une boîte en argent, poinçons allemands, inscription Ostern 1938.No longer availableDim. 212,32 gEstimate: € 100 / 110 -
#224Louis PulinckxPeriod: 1843 - 1910“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.
Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#717Een oude pillenmakersplank. Compleet.
Une planche à pilules. Complète.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,58 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 400 / 500 -
#401Royal BochEen zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
Un ours assis en faïence blanche monochrome d’après une oeuvre par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#41Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30