Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.

Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.

Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.
Dim. Ø:16 cm
SKU: 2901190493.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #493
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #573

    Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.

    Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm (z.s.)
    Estimate: € 460 / 480
  • #83

    Een serie van drie mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.

    Une série de trois flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #483

    Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.

    Un petit plat en porcelaine de Chine, décors de fleurs polychromes en cartouches sur fond poudré bleu.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #479
    Bruno Delvigne

    “Gestileerd platteland.” Een paar zeefdrukken op zijde. Draagt handtekening binnen de plaat.

    ”Campagne stylisée”. Sérigraphies sur soie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #35

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden hemdenknoopjes bezet met twee kleine briljantjes.

    Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.
    No longer available
    Dim. 2,46 g
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #424

    “Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.

    “Paris”. Sérigraphie d’après un oeuvre par Utrillo.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #728

    Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.

    Une assiette creuse de décoration en porcelaine Imari fine, décor de vase à fleurs dans un jardin dans le plat et pivoines sur l’aile. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #41

    Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.

    ”Fermier et fermière”. Une paire de statues en métal laqué noir.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #668

    Een knielende vrouw van zamak op een voetstuk van arduin en albast. Tijdperk Art deco.

    Une femme agenouillée en régule sur socle en pierre de taille et albâtre. Période Art Déco.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #293

    Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.

    Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596
    Alameh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.

    Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 348 x 87 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #571

    Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.

    Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.
    No longer available
    Dim. ± 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #175

    Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #561

    “Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Vieil homme sur une grue”. Un netsuke polychrome sculpté. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 4,3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #786

    Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un grand canapé en bois style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. l: 187 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #429
    Henri Schaefels

    “Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #438

    Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.

    Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More