#573Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 460 / 480 -
#479Bruno Delvigne“Gestileerd platteland.” Een paar zeefdrukken op zijde. Draagt handtekening binnen de plaat.
”Campagne stylisée”. Sérigraphies sur soie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 58,5 x 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350
#424“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
#728Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Une assiette creuse de décoration en porcelaine Imari fine, décor de vase à fleurs dans un jardin dans le plat et pivoines sur l’aile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#41Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.
#293Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
#596AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
#571Een lot bestaande uit twee geisha’s uit jade en één uit speksteen. Kleine beschadigingen aan het grootste beeldje.
Un lot comprenant deux geishas en jade et une geisha en pierre de lard. Petits dégâts à la plus grande statue.No longer availableDim. ± 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#561“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#438Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40