Other lots in this auction
-
#380Een oud weegtoestel.
Une vieille balance.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#206Een tweeledig Engels bibliotheekmeubel met mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeurtjes onder twee laden en met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableDim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#620Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#282Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.
Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#567DavidoffEen houten humidor.
Une cave en bois.No longer availableDim. 14 x 27 x 19 cmEstimate: € 130 / 150 -
#454“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
“Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#31Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met bloemenguirlandes en ramskoppen. Onderaan gemerkt van Capodimonte. We voegen er een meerkleurig porseleinen hondje uit de Sovjetunie aan toe.
Un vase décoratif en porcelaine multicolore, décoré de guirlandes florales et de têtes de bélier. Marqué en bas de Capodimonte. Nous ajoutons un chien en porcelaine multicolore de l'Union Soviétique.No longer availableDim. h: 39 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555KelimEen lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400 / 600 -
#516HerekeEen handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400 / 600 -
#166Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.No longer availableDim. 98 x 105 x 45 cmEstimate: € 80 / 120

