Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.

Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.

Deux appliques avec anges en laiton de style baroque.
Dim. H. 40 cm
SKU: 2906210008.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #509

    Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #86

    Een lot van zeven Windsorstoelen, waarbij drie armstoelen. (Eén licht afwijkend model)

    Un lot de sept chaises Windsor, dont trois fauteuils. (Un modèle légèrement différent)
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #94

    “Kittens in een nestje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd onder dekader ‘E. Faiet’.

    Chatons dans un nid. Huile sur panneau. Signée sous le cadre 'E. Faiet'.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #541

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.

    Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #212
    Newhall, Hanley.

    Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.

    Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #652

    Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.

    Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #264
    Jan Van der Aa

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #421

    Een gebeeldhouwd Afrikaans voorouderbeeld.

    Une statue d'ancêtre africain sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #177

    Een zilveren toasthouder, getooid met een gevleugelde leeuw.

    Un porte-toast en argent, orné d'un lion ailé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm 483,14 g
    Estimate: € 220 / 300
  • #38
    Lalique

    Een gegivreerd glazen beeldje van een baadster. Onderaan gesigneerd. Minuscuul schilfertje aan een dij.

    Une statue en verre coulé d'une baigneuse. Signée en bas. Minuscule flocon sur une cuisse.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508

    Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.

    Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #386

    Een ceremoniële bronzen gong in houten staander. Birma of Tibet, XIXde eeuw.

    Un gong de cérémonie en bronze sur support en bois. Birmanie ou Tibet, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More