#348Een koffer met bestek van verzilverd metaal (100). Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84-delig plus een pollepel.
Valise avec couverts en métal argenté (100). Motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces plus une louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#251Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#329“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200Een 18 K geelgouden schakelarmband bezet met vijf verschillende munten. Umberto I 1882 Italia 20 Lire. Pius XI 1932 Vaticaan 100 Lire. Pius XII 1900. George 1911. 20 Zwitserse Frank 1930.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de cinq pièces différentes. Umberto I 1882 Italia 20 Lire. Pie XI 1932 Vatican 100 Lire. Pie XII 1900. George 1911. 20 Franc Suisse 1930.No longer availableDim. 75,53 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#652Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#72Maria Margaretha La FarguePeriod: 1743 - 1813“Straatscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#495HerizEen handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 49 x 43 cmEstimate: € 40 / 60