Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.

Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.

Deux appliques avec anges en laiton de style baroque.
Dim. H. 40 cm
SKU: 2906210008.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #207

    Een lot zilver, bestaande uit een wijnfilter met Engelse keuren, en twee tastevins, waarbij één met een munt met beeltenis van Karel IV van Spanje uit 1796.

    Un lot d'argent, composé d'un filtre à vin avec des poinçons anglais, et de deux tastevins, dont un avec une pièce représentant Charles IV d'Espagne de 1796.
    No longer available
    Dim. 226 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    André Van den Sande
    Period: 1910 - 1996

    “Stilleven met apothekersbenodigdheden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fournitures de pharmacie.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #412

    “De aardappelschilster”. Tekening.

    L'éplucheur de pommes de terre. Dessin.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #590

    Een Chinees houten naaitafeltje met uitgestoken decor van draken, vogels en bloemen.

    Une table de couture chinoise en bois avec un décor sculpté de dragons, d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #129
    Lucien Gérard
    Period: 1852-1935

    “Het laatste kleingeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Les derniers sous. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #347

    Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.

    Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #641

    Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.

    Trois albums chromos : Liebig, Jaques & Aiglon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #563

    Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.

    Un modèle de la Tour Eiffel, composé de trois parties de fil métallique et décoré de perles en plastique transparentes.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #370

    Een poppenhuis met toebehoren.

    Une maison de poupée avec accessoires.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #478

    Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.

    Un plat décoratif en porcelaine Arita avec un paysage bleu sur blanc avec des détails dorés et colorés. Avec une marque aveugle en bas. Ère Taisho.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #387

    Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.

    Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5, 8 & 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #74
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Een stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Une nature morte". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More