Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.

Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.

Deux appliques avec anges en laiton de style baroque.
Dim. H. 40 cm
SKU: 2906210008.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #22

    “Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.

    Couple. Un groupe de biscuit monochrome.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #106

    Een ovaal gefineerd houten tafeltje, het blad bekleed met parketwerk en het geheel versierd met verguld beslag.

    Une table ovale en bois plaqué, la tablette parquettée et le tout décoré de garnitures dorées.
    No longer available
    Dim. 91 x 62 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #510
    Annibale Colombo

    Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.

    Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #70
    Bucherer

    Een 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.

    Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.
    No longer available
    Dim. 46,89 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #10

    Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.

    Un pendentif en forme de feuille en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #513

    Een zeshoekige dekselvaas van Chinees porselein met decor van personages. Met houten deksel.

    Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages. Avec couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #325

    Een 18 K roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale robijn van +- 0,55 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct. et d'un rubis central de +- 0,55 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #562

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.

    Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #507

    “Bloemenverkoopster”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel

    Fleuriste. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Chine, milieu XXe siècle. Sur socle en bois
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #617

    Een paar olielampen van Japans aardewerk en koper. De ene met lampenglas, de andere omgezet op elektriciteit. H. 37 cm (voet).

    Une paire de lampes à huile en poterie japonaise et cuivre. L'une avec verre de lampe, l'autre convertie à l'électricité. H. 37 cm (pied).
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277

    Twee groepjes van meekleurig porselein met vergulde details.

    Deux groupes de porcelaine multicolore avec détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een Napoleon III étagère van zwartgelakt perenhout.

    Une étagère Napoléon III en poirier laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More