Other lots in this auction
-
#292Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#408Een gevarieerd lot met insignes, medailles enz. van diverse landen, waaronder België en Duitsland.
Lot varié d’insignes, de médailles etc. de différents pays dont Belgique et Allemagne.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#471Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Vase en verre de Murano polychrome à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#487Een vitrine-automaat in de vorm van een trompetspelende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.
Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 200 / 220 -
#680Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 550 / 650 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#346Een staander van plexi en metaal.
Piédestal en plexi et métal.No longer availableDim. H. 129 cmEstimate: € 60 / 100 -
#275Een 18 karaats geel gouden schakelketting met scapulier en een sleuteltje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un scapulaire et une clé.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 500 / 600 -
#557Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 20,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#117Een antiek naaisetje met zilver in een houten kistje. Vingerhoedje manco. Eerste helft XIXe eeuw. Geschonken door de toenmalig burgemeester van Ganshoren aan zijn nicht in 1868. (Zie document)
Garniture à coudre ancienne en argent dans un coffret en bois. Dé à coudre manque. Premier moitié du XIXe siècle. Cadeau du maire de Ganshoren à sa nièce en 1868 (voir document).No longer availableDim. 13 x 19 cmEstimate: € 140 / 150 -
#561Een grote gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een adelaar op een pad. Gesigneerd onderaan.
Grand netsuké en ivoire sculpté en forme d’aigle sur un crapaud. Signé.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150 / 170 -
#639Een onderofficierstschako van de Belgische genie, omstreeks 1870.
Shako de sous-officier de la génie belge vers 1870.No longer availableEstimate: € 150 / 200

