Similar lots by type
-
#348
Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.
Lot de verres de Boom comprenant trois différents vases aux bords ondulés, une coupe, une bonbonnière et un vase incoiore aux traits dorés et un petit vase mauve.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#687
Een bol vaasje van geel en blauw glaspasta.
Petit vase sphérique en pâte de verre jaune et bleu.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 100/120 -
#438
Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#113
Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Deux vases en opaline à décor de fleurs peint à la main sur fond vert clair.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30/40 -
#8
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#428
Een parfumverstuiver, een dekselpotje en een karafje van deels verguld Booms glas.
Vaporisateur, pot couvert et carafon en verre de Boom partiellement dorés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#18
Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.
Paire de vases en verre de Boom décorés aux bandes dorées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#458
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Clown en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/45 -
#467
Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#603
Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf met vier glazen met een handgeschilderd decor, twee dekselpotjes en een flesje van groen glas, een kleurloze bonbonnière zonder deksel en tien schaaltjes.
Lot de verreries, comprenant une carafe et quatre verres aux décors peints à la main, deux pots couverts et une bouteille en verre vert, une bonbonnière incolore sans couvercle et dix petits plats.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#225
Een lot glazen, bestaande uit twintig champagneglazen, zevenentwintig aperitiefglazen en acht borrelglaasjes. Afwijkende modellen.
Lot de verres comprenant vingt verres à champagne, vingt-sept verres à apéritif et huit gouttes. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#741
Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
Coupe en verre ocre à monture en fer forgé décorée de roses.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#437Gallé
Een vaasje glaspasta met een geëtst floraal decor. Gesigneerd.
Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150/250 -
#415
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#573
Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.
Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 50/6à
Other lots in this auction
-
#121
Een voorstelling van het Heilig Hart van gesculpteerd albast. Eén vingertje manco.
Le Sacré Coeur en albâtre sculpté. Une doigt manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#799
Een lot varia, bestaande uit houten doosjes, een Japanse wijze, een dambord, een koperen schaaltje, enz.
Lot varié comprenant des boîtes en bois, un sage japonais, un jeu de dames, un petit plat en cuivre etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#157
Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#670
Een wollen Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#645
Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#627Ladislav F. Prokop
Een viool in zeer goede staat uit 1929 en gerestaureerd door Van Laar te St. Katelijne Waver in 1988. In vioolkoffer met twee oude strijkstokken met paardenhaar. We voegen er een nieuwe vioolkist met dito strijkstok aan toe.
Violon en très bon état de 1929, restauré par Van Laer à St.-Katelijne-Waver en 1988. Dans son coffre aux arcs à crin. Nous ajoutons une nouvelle coffre et arc.No longer availableEstimate: € 650/800 -
#177
Een schouwpendule in Lodewijk XV-stijl van imitatieschildpad met bronzen monturen. We voegen er twee messingen kandelaars aan toe.
Pendule de style Louis XV en bronze et imitation d’écaille. Et deux candélabres en laiton.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#358Val St. Lambert
Een driedelig toiletstel van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Garniture de coiffeuse en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#369Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Studie voor een portret van een oudere dame”. Houtskool en sanguine op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/4/1934. We voegen er een portret van een heer aan toe in houtskool op papier, niet gesigneerd, maar gedateerd 26/12/1897 (17 x 15 cm).
“Etude d’un portrait d’une femme âgée”. Fusain et sanguine sur papier. Signé et daté 12/4/1934. Nous ajoutons un portrait d’un homme en fusain sur papier. Sans signature mais daté 26/12/1897 (17 x 15 cm).No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#448
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/90 -
#226
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200 -
#81Royal Vienna
“Meisje met manden”. Een beeldje van meerkleurig Weens aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Begin XXe eeuw.
“Fille aux paniers”. Statuette en faïence polychrome viennoise. Marque et numéro sous la base. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/70