Similar lots by type
-
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#244Jules De CortPeriod: 1918-1999
“Stilleven met appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#209Adolphe DillensPeriod: 1821 - 1877
“Het beslaan van het paard.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferrer le cheval." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300/400 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#202Rik Schaepherders
“Veldzicht bij Mechelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne devant Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 96 cmEstimate: € 100/150 -
#199J. Brouwers
“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#135Henri Schouten
“Ezel in de stal met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Âne dans l'étable avec des poulets." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 67 cmEstimate: € 600/800 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450/550 -
#192E. Hirtz
“Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.
"Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#582Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Moeder met kind”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Mère à l'enfant", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h38,5cm x 51cmEstimate: € 50/80 -
#242
“Lezing bij fakkel met vanitas.” Olieverf op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
"Lecture avec la lumière d’une torche avec Vanitas." Peinture à l'huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 70 cmEstimate: € 300/500 -
#214Cor Van Reken
“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120/200 -
#184
“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939
“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#224T. Mullerts
“Personages op het ijs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnages sur la glace." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#189
“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#374Todor Toby Trendev
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#549K. Blomme
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#479
“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#569Vincent Chenet
“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40/60 -
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#601
Masker in gesculpteerd hout, deels ingekleurd, Baoulé - Ivoorkust.
Masque en bois sculpté, en partie coloré, Baoulé - Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h49cm x b22cmEstimate: € 45/55 -
#611
Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h47cm x Ø15cmEstimate: € 80/120 -
#23
Een notenhouten brievenbakje ingelegd met een geelkoperen bies.
Un corbeille à courrier en noyer incrusté d'un filet en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 25/35 -
#673
Een gevarieerd lot: een Afrikaanse vliegenmepper van buffelstaart en hout, een ingelegd Oosters handspiegeltje, een waaier van gelakt hout en bedrukt papier (letsel), een oude diabolo van hout, riet en been, gemerkt en met patent, een aardewerken pijp met lange stel, twee Afrikaans speertjes met kralen, een strijkstok, ingelegd met zilver en parelmoer, gemerkt J.P. Bernard, Bruxelles en een lang smeedijzeren haardijzer uit de XVIIde eeuw (135 cm).
Un lot varié : une tapette à mouches africaine en queue de buffle et bois, un miroir à main oriental marqueté, un éventail en bois verni et papier imprimé (accident), un diabolo ancien en bois, roseau et os, marqué et avec brevet, une pipe en faïence à longue tige, deux lances perlées africaines, un arc incrusté d'argent et de nacre, marqué JP Bernard, Bruxelles et un long foyer en fer forgé du XVIIe siècle (135 cm).No longer availableDim. L: 7-140 cmEstimate: € 100/120 -
#288Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25/35 -
#396
Een Japanse drieluiks paravent in zwartgelakt en gesculpteerd hout.
Un paravent triptyque japonais en bois laqué noir et sculpté.No longer availableDim. 107 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.
Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 69 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#610
Een paar smeedijzeren tuintafeltjes met wit marmeren blad.
Paire de tables de jardin en fer forgé avec dessus en marbre blanc.No longer availableDim. 40 x 60 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#662
Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.
Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40/50 -
#146
Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Secrétaire-bibliothèque en chêne plaqué de bois de racine, incrusté d'un motif en bois fruitier. Hollande, XVIIIe siècle. Au bas abattant, derrière lequel six tiroirs, et trois tiroirs, au haut deux portes vitrées.No longer availableDim. H. 272 cmEstimate: € 600/1000 -
#515
Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 200/250 -
#57Giulia Manganti
Porseleinen schemerlamp met geel koperen montuur, versierd met een duif en rozen in de stijl van Sèvres en met een Sèvres merk. Onderaan gemerkt.
Lampe de table en porcelaine à monture en cuivre jaune, à décor d'une colombe et de roses dans le goût de Sèvres et d'une marque de Sèvres. Marqué en bas.No longer availableDim. H.47 cm (incl)Estimate: € 100/120