Similar lots by type
-
#661
“Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.
« Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#311
“Allen Jones Figures”, “Reves de jeunes filles” en “La danse” Een lot kunstboeken.
« Allen Jones Figures », « Rêves de jeunes filles » et « La danse » Beaucoup de livres d'art.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#343
Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.
Un lot composé de trois albums chromo - Liebig, un livre d'autocollants de Chocolat Aigon et une petite collection de timbres en édition spéciale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#333
Een lot kunstboeken:- “Hokusai” Tentoonstellingscatalogus.- “World’s Greatest paintings”. In drie volumes- Lempertz catalogus november 2007- “Vietnam. Kunst en culturen van de prehistorie tot op heden”. - “José Vermeersch. The bronzes”.
Nombreux livres d'art : - Catalogue de l'exposition « Hokusai ». - "Les plus grandes peintures du monde". EN trois volumes - Catalogue Lempertz novembre 2007 - « Vietnam. Art et Cultures de la Préhistoire à nos jours ». - « José Vermeersch. The bronzes ».No longer availableEstimate: € 40/60 -
#7
“The Illustrated National Family Bible with commentaries of Scott and Henry” Ed. by the Rev. John Eadie. In lederen band met messingen sloten. Omstreeks 1870.
"La Bible nationale illustrée de la famille avec les commentaires de Scott et Henry" Ed. par le Rév. Jean Eadi. Dans un bracelet en cuir avec fermoirs en laiton. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#654
Een lot van drie verschillende glazen parfumflesjes met handgeschilderde gouden decoraties.
Lot de trois flacons de parfum en verre différents avec décorations dorées peintes à la main.No longer availableDim. H:11-19cmEstimate: € 30/40 -
#165
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#527
Een verguld houten Thaise Boeddha.
Un bouddha thaïlandais en bois doré.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80/120 -
#318
Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.
Un pique-fleurs de cristal taillé et coloré.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#78
Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
Une tête de Christ en chêne sculpté.No longer availableDim. 50 x 32 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#491
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
"Cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. 26 x 13 x 17 cmEstimate: € 320/380 -
#184M.L. Peters
“Ingang van het Begijnhof van Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Entrée du Béguinage de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#221Wiskeman
“Coupe International Juniores.” Een wedstrijdbeker van verzilverd metaal op rood marmeren sokkel.
"Coupe International Juniors". Coupe de compétition en métal argenté sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 100/120 -
#97
Een paar meerkleurig porseleinen siervazen/ lampenvoeten met handgeschilderde bloemendecors in met goud omzoomde cartouches. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases décoratifs/pieds de lampe en porcelaine multicolore avec des décors floraux peints à la main dans des cartouches doublés d'or. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. H:37-42cmEstimate: € 140/180 -
#16
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 47 x 107 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#312Arthur HebberechtPeriod: 1891-1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.
"Vase à fleurs". Huile sur carton. Signé et daté 1939 au verso.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 100/120