Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kunstboeken:- Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Met stofwikkel. Zeer goede staat.- Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Met stofwikkel. Zeer goede staat.

Twee kunstboeken: - Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Met stofwikkel. Zeer goede staat. - Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Met stofwikkel. Zeer goede staat.

Deux livres d’Art: - Jean-Louis Ferrer. “Paul Klee”. Ed. Librero 2001. Avec jaquette, en très bon état.. - Jane Kallir. “Egon Schiele, liefde en dood”. Ed. Waanders Zwolle & Van Gogh Museum. Avec jaquette, en très bon état.
SKU: 2506190408.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #697

    Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.

    Deux petites pendules murales, cadrans en porcelaine peints à la main. Une pendule restaurée.
    No longer available
    Dim. l: 23 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267
    Muller Frères, Luneville

    Een schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.

    Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #685
    Dinh Van

    Een zilveren ring 925 ‰.

    Une bague en argent 925 ‰.
    No longer available
    Dim. 13,23 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #583

    Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met een blauwwitte decoratie van fabeldieren.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décoration d’animaux fantastiques.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #123

    Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.

    Un vase à long cou en verre de Boom bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #880
    Val St. Lambert

    Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. 15 x15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #404
    Eddy Thomas

    “Violist”, “Liggend naakt” & “Zittend naakt”. Drie lithografieën. Allen gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 16/25, 3/40 en 1/10

    ”Violoniste”, “Nu couché” et “Nu assis”. Trois lithographies, tourtes signées hors planche, numérotées 16/25, 3/40 et 1/10.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm; 33 x 24 cm; 38 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #687

    Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.

    Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.
    No longer available
    Dim. 96 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #666
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 289 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.

    Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 6,87 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #537

    “Mannenfiguur” & “Vrouw met kind en kruik”. Twee lang gerekte bronzen beeldjes. Afrikaans werk

    ”Figure d’homme” et “Femme et enfant et une cruche”. Deux statues étirées en bronze. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #720

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 7,33 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More