Similar lots by type
-
#82Felix Timmermans
Lot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110 / 130 -
#665Mercator Fonds
Lot 7 kunstboeken; Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden, Vlaanderen en Engeland, Apocalypse, Galbert van Brugge, De Gouden eeuw van Antwerpen, De Hanze, Willem De Zwijger.
Lot 7 livres d'art en néerlandais; Peintres flamands du nord des Pays-Bas, de Flandre et d'Angleterre, Apocalypse, Galbert van Brugge, L'âge d'or d'Anvers, De Hanze, Willem De Zwijger.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#313
Twee documentatieboeken:- “Antwerpse Havenpenningen”. Ed. Pandora, 2011.- “The port of Antwerp”. Een fotoboek. Ed. Van Halewyck, 2007.
Deux livres de documentation : - « Médailles portuaires d'Anvers ». En néerlandais Éd. Pandora, 2011. - « Le port d'Anvers ». Un livre photo en anglais. Éd. Van Halewyck, 2007.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#303
Zeven boeken over Pablo Picasso, één Nederlands, één Duits, de overige in het Frans, waaronder “Picasso et le Théâtre”. Ed. Le Club français du Livre 1967.
Sept livres sur Pablo Picasso, un néerlandais, un allemand, les autres en français, dont « Picasso et le Théâtre ». Ed. Le Club français du Livre 1967.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#659Mercator Fonds
Lot 5 kunstboeken. Dürer, Rembrandt, Rubens en zijn eeuw, Van Eyck, Felix Timmermans.
Lot 5 livres d'art. Dürer, Rembrandt, Rubens et son siècle, Van Eyck, Felix Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#642Mercator Fonds
Lot 8 kunstboeken; De Vlaamse wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau, Het Impressionisme en het Fauvisme in België, Kunst in België na 45, De Orgelkunst, De Kelten, De Kathedraal van Antwerpen, Goud, Belgica Antiqva
Lot 8 livres d'art en néerlandais ; Les tapisseries flamandes du château de Wawel à Cracovie, l'impressionnisme et le fauvisme en Belgique, l'art en Belgique après 45 ans, l'art de l'orgue, les Celtes, la cathédrale d'Anvers, l'or, Belgica AntiqvaNo longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#595Kaiser W. Germany
Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40 / 50 -
#632Boch
Art Deco vaas, Boch, vormnr 1191, blauw met vergulde randen.
Vase Art Déco, Boch, forme n° 1191, bleu avec bords dorés.No longer availableDim. h23cm x Ø12cmEstimate: € 60 / 75 -
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vennezichten.” Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Vues d’étang.” Une paire d’aquarelles sur papier. Signé.No longer availableDim. h14 x b23,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#564
Een beeld van polyester, met voorstelling van het monster van Frankenstein als ober.
Une statue en polyester, représentant le monstre de Frankenstein en tant que serveur.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 200 / 260 -
#657
Een gevarieerd lot wapens allerlei met o.a. dolken en speerpunten.
Un lot varié d'armes, y compris des poignards et des fers de lance.No longer availableDim. L: 25-110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497
Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175 / 200 -
#449
“Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.
"Scène de rencontre persane." Tangka sur toile.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#427
Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Atelier Wolvecamp
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemerkt met atelierstempel.
"Composition". Technique mixte. Marquée du cachet de l'atelier.No longer availableDim. 50 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514
Een notenhouten schouwspiegel met een rocaille in de kuif.
Un miroir de cheminée en noyer avec une rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#234L. Trezel
Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).
Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120 / 200