Other lots in this auction
-
#164Tsuji
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#424
Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60/100 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550/650 -
#487
Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#632
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#676Turkman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#819Armand
“Compositie met viool en kwasten.” Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat. Genummerd 11/150.
”Composition de violons et de brosses”. Une sérigraphie. Signée dans la planche. Numérotée 11/150.No longer availableDim. 44 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#706Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 350 x 254 cmEstimate: € 200/240 -
#593
“Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie
”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/160 -
#511
Een olielamp van Imariporselein met koperen voet en montuur en met een gesatineerde glazen coupe met een meerkleurig decor van vogels. Compleet met lampenglas.
Une lampe à huile en porcelaine Imari, pied en cuivre et montures, coupe en verre satiné, décor d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 50/60 -
#98
“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
”L’Album de la guerre”. Vol. 1 et 2. Ed. l’Illustration . Paris. 1926.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#633
Een Chinese vaas in famille roze met hertenkoppen en cartouches met afbeeldingen van wijzen.
Un vase chinois famille-rose, têtes de cerfs en cartouches et représentations de sages.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850/950