#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#67
Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.
#825
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
#235Alunno Stendard
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 280 / 350 -
#207
Een aluminium model van een oude racewagen.
#515
#470
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#724
Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
#34Hütten
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#649Chris MestdaghPeriod: °1959
#839
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60