Similar lots by type
-
#394Val St. Lambert
Drie paar kandelaars van deels gesatineerd glas, gedragen door een beeltenis van het Heilig Hart. Twee gemerkt.
Trois paires de candélabres en verre partiellement satiné portés par une statuette du Sacré Coeur. Deux avec marque.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#772
Een grote partij glasserviezen van geslepen kristal.
Grande partie de services en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#477
Een designvaas van meerkleurig glaspasta. Vermoedelijk Italiaans.
Vase design en pâte de verre polychrome. Probablement italien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#789
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een coupe op verzilverde voet, diverse vaasjes, een gedeelte toiletstelletje van Val St. Lambert, drie bokalen, een olielamp, ...
Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#313
Een lot amberkleurig glaswerk, bestaande uit een fruitschaal met onderschotel en een vaas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Belgisch werk, de laatste Scailmont. Tijdperk Art deco.
Lot de verrerie de couleur ambre comprenant une coupe à fruits avec présentoir et un vase d’après Henri Heemskerk. Travail belge, le dernier par Scailmont. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#308
Een zwarte en een kleurloze vaas van Booms glas met vergulde versieringen. Medio XXe eeuw.
Vase noire et un vase incolore en verre de Boom aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#777
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#331
Twee bolle vaasjes van Booms glas, resp. roze en groengekorreld met vergulde decors. Medio XXe eeuw.
Deux petits vases sphériques en verre de Boom respectivement rose et vert aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#37
Een vaas van kleurloos geslepen kristal en een designvaasje van geblazen glas.
Vase en cristal taillé incolore et un petit vase design en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#42
“Landschap met burcht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Paysage au château”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 93 x 122 cmEstimate: € 100/150 -
#437
Een Indonesisch figuur, gesculpteerd uit een dierenschedel. Op staander.
Figure indonésienne sculptée d’une crâne d’animal. Sur support.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/180 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#452
“Bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
“Village de montagne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#722
Twee boeken m.b.t. kunst:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Brussel.
Deux livres traitant les arts:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 26/30 -
#572Ichiyosai KuniyoshiPeriod: 1768 - 1828
“Geknielde Ronin” & “Gevecht van een Ronin” Twee oude Japanse houtsneden uit de reeks “De 47 Ronin”. Gesigneerd.
“Ronin agenouillé” et “Combat d’un Ronin” Deux gravures sur bois japonaises anciennes de la série “les 47 Ronine”. Signées.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#563
Een schijf gepetrifieerde boomstam.
Morceau d’un arbre pétrifié.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 160/180 -
#458
Een geisha van gesculpteerd speksteen.
Geisha en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 30/50 -
#75Niki de Saint Phalle en Lalique
Een eau de toilette en een eau de parfum van 59 en 75 ml.
Une eau de toilette de 59 ml et une eau de parfum de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#169Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Binnenerf met kip.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour à la poule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 68 cmEstimate: € 120/140 -
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#119Ch. Bogaert (?)
“Sloep aan de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chaloupe sur l’Escaut”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 80/120