Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.
Val Saint Lambert

Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.

Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.
Dim. h: 30 & 32 cm
SKU: 1312220277.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #483
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.

    Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.
    No longer available
    Dim. H: 20-42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #661
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #27
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.

    Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #111
    Val Saint Lambert

    Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.

    Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #381
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.

    Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.

    Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.

    Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #307
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.

    Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.
    No longer available
    Dim. B. 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.

    Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.
    No longer available
    Dim. h 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57
    Val Saint Lambert

    Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.

    Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    Val Saint Lambert

    Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.

    Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. h: 7, 19 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #87

    Twee sterlingzilveren melkkannetjes. Onderaan gemerkt. Het ene met een Victoriaans merk van Birmingham met datumletter m voor 1886, het andere met een onduidelijk merk.

    Deux pots à lait en argent massif. Marqué en bas. L'un avec une marque victorienne de Birmingham avec la lettre de date m pour 1886, l'autre avec une marque indistincte.
    No longer available
    Dim. 180 g
    Estimate: € 90 / 110
  • #502
    Lode Matthijs
    Period: 1915 - 1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #301

    Een paar kleine antieke messingen schijfkandelaars.

    Une paire de petits bougeoirs à disque en laiton antique.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #452

    Japanse houtdruk met geisha op een brug.

    Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #390

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #638

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #469
    Enrico Todaro
    Period: °1912

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    "Composition". Technique mixte. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #496
    Jos Horenbant
    Period: 1863 - 1956

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 130 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #490

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #350

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #183

    “Apollo met zon en boog” en “Mercurius met appel en staf”. Een paar antieke ivoren beeldjes. Europees werk, op sokkeltjes van gedraaid ebbenhout en ivoor, XIXde eeuw. Kleine letsels en herstellingen aan een been en een voet. Met Cites-certificaat.

    "Apollon avec soleil et arc" et "Mercure avec pomme et bâton". Une paire de figurines anciennes en ivoire. Travail européen, sur socles d'ébène tourné et d'ivoire, XIXème siècle. Légers dégâs et réparations à une jambe et un pied. Avec Certificat Cites.
    No longer available
    Dim. H. 20 & 21 cm - 493,33 gram
    Estimate: € 600 / 800
  • #442
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More