Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.

Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.

Deux luminaires publicitaires, dont un de Tongerlo et un de Loburg avec une horloge.
SKU: 2602190277.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #502

    “De conversatie”. Aquarel op papier. Draagt een atelierstempel: Israels.

    ”La conversation”. Aquarelle sur papier. Porte une estampe d’atelier: Israels.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #45

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring.

    Bague en or jaune et blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,50 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #178

    Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.

    Une paire de candélabres portés par des petits maures.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #440

    Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.

    Un lot de cuivre comprenant deux candélabres anglais, une boîte à tabac et une corne à poudre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #33

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.

    Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #895

    Een lot van 13 boeken met betrekking tot netsuké’s e.a. Japanse kunstvormen, alsook 13 catalogi van belangrijke veilingen van Japanse kunst.

    Un lot de 13 livres en relation avec les netsuke et autres formes d’art japonais, ainsi que 13 catalogues d’art japonais.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #419

    Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.

    Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #103
    Durily(?)

    “Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).

    ”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).
    No longer available
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    Drie borden van Straatsburgs aardewerk.

    Trois assiettes en faïence de Strasbourg.
    No longer available
    Dim. Ø 22,50 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #333
    Fontinelle

    “Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.

    ”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #773

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More