#891
Een vijfarmig koperen luchtertje.
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
#818
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
#535
Twee ebbenhouten netsukes, een draak en een slang. Onderaan gemerkt
#427Val St. Lambert
Een kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met bolpoten. Omstreeks 1800.
#634
“Aziatisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rizek.
”Paysage asiatique”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Rizek’.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80 -
#624
“Hoeve bij Loosdrecht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Kleine beschadiging.
”Fermette à Loosdrecht”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 500 / 700 -
#807
Een balustervaas van cloisonné op messing met floraal decor.
#349Felix Eyskens
“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poires”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#646
Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 205 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 200