#654Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier (petits éclats de bord), d'un grand vase (éclat à la base) et d'un vase Studio Crystal (petits éclats à la base). Le tout marqué.No longer availableDim. h: 7,5 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#210
Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.
#485
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#183
#384
#277
Een kortzwaard met vol messingen gevest.
#678
Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
#584
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#221Hermés
Een zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 160/200 -
#270
#390Plateelbakkerij Zuid-Holland
#209
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200/240