Similar lots by type
-
#617‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180 / 240 -
#238Een paar cassolettes van meerkleurig marmer met verguld bronzen monturen in de vorm van bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre polychrome aux montures en bronze doré formant des guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#766Een groen marmeren zuiltje.
Colonnette en marbre vert.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#428Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.
Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.No longer availableDim. 6,5 x 16 x 10,5 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#341Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980 / 120 -
#312Een paar gebeeldhouwde Bretoense armstoelen, versierd met gesulpteerde taferelen in de rug, drakenkoppen aan de armleuningen en met spijltjes.
Paire de chaises bretonnes en chêne sculpté décorées de personnages, de têtes de dragons et de toupies.No longer availableDim. 123 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#390Pontiac, Longines en RutisVier verschillende roestvrij stalen horloges.
Quatre différentes montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#724“Amazones”. Een lithografie naar een werk van Dali. Niet gesigneerd.
“Amazones”. Litho d’après Dali. Sans signature.No longer availableDim. 57 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#593Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#207“Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.
“Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et de la tanzanite d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#594Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#657Een antropomorfe vaas. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Vase anthropomorphe. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#473Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Een gesculpteerd houten Boeddhabeeld.
Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#202Eugène DelfossePeriod: 1825 - 1865“Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²
“Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.No longer availableDim. 60,5 x 38,5 cmEstimate: € 1200 / 1600

