Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee marmeren inktstellen, waarbij één zwart met twee inktpotjes en één rood met een enkel inktpotje.

Twee marmeren inktstellen, waarbij één zwart met twee inktpotjes en één rood met een enkel inktpotje.

Deux garnitures en marbre dont un noir à deux encriers et un rouge avec un seul encrier.
Dim. b: 27,5 & 15 cm
SKU: 2909200751.
Category: Marmer.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #751
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #617

    ‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.

    “Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #238

    Een paar cassolettes van meerkleurig marmer met verguld bronzen monturen in de vorm van bloemenguirlandes.

    Paire de cassolettes en marbre polychrome aux montures en bronze doré formant des guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #766

    Een groen marmeren zuiltje.

    Colonnette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #428

    Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.

    Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 16 x 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #341

    Een eenvoudige houten schildersezel.

    Chevalet de peintre en bois.
    No longer available
    Estimate: € 980 / 120
  • #312

    Een paar gebeeldhouwde Bretoense armstoelen, versierd met gesulpteerde taferelen in de rug, drakenkoppen aan de armleuningen en met spijltjes.

    Paire de chaises bretonnes en chêne sculpté décorées de personnages, de têtes de dragons et de toupies.
    No longer available
    Dim. 123 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #390
    Pontiac, Longines en Rutis

    Vier verschillende roestvrij stalen horloges.

    Quatre différentes montres en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #724

    “Amazones”. Een lithografie naar een werk van Dali. Niet gesigneerd.

    “Amazones”. Litho d’après Dali. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 57 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #207

    “Dansend koppel”. Een donkergepatineerde bronzen groep op arduinen voetstuk. Postume geut naar een werk van Didier Debut.

    “Couple dansant”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en pierre de taille. Fonte posthume d’après Didier Debut. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #520

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et de la tanzanite d'un poids combiné de + - 2,58 ct.
    No longer available
    Dim. 5,75 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #594

    Een XIXe eeuwse Belgische tschako.

    Shako belge du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    Een antropomorfe vaas. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.

    Vase anthropomorphe. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #473

    Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)

    Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #493

    Een gesculpteerd houten Boeddhabeeld.

    Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #202
    Eugène Delfosse
    Period: 1825 - 1865

    “Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²

    “Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.
    No longer available
    Dim. 60,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 1200 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More