#437Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
#636Een vintage bureaumeubeltje met achter de deuren een uitschuifbaar schrijfblad met lampje en klapblaadjes.
Un meuble de bureau vintage avec une surface d'écriture extensible derrière les portes avec lumière et rabats.No longer availableDim. 114 x 84 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#379Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.
#143Een zilveren art deco bachelor tea set, conisch van vorm, met benen handvaten en versierd met een gegraveerde fries. Koffie-en theepotje, melk-en suikerpotje. Keuren van Wolfers 835/1000.
Un service à thé célibataire art déco en argent, de forme conique, avec anses en os et décoré d'une frise gravée. Cafetière et théière, sucrier et pot à lait. Poinçons Wolfers 835/1000.No longer availableDim. 672 g h: 14 cmEstimate: € 200 / 250 -
#363Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#18Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
#445Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#501Yves Lohé“La violiniste.” Bronzen beeld. Gesigneerd.
La violoniste. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 550 / 600