#616Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.
#463Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#478Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Pot à eau du Hunan en grès émaillé gris, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de quatre oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#72“Stadszicht met begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#695Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#86Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
#529Aug. MertensPeriod: 1908-1993“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
#364Dolf Henkens“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#501Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
#130Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een uil bezet met twee robijntjes.
#673Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80 / 100