Other lots in this auction
-
#670
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#672
Een langwerpige aardewerken schaal.
Un plat allongé en terre cuite.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 45 / 50 -
#602Godelieva Vleeschouwers
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#482
“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116
Een eikenhouten tafel met kantelend blad en op sledepoten. Zuid-Duitsland, omstreeks 1700. Blad mogelijk recenter.
Table en chêne avec plateau inclinable et pieds luge. Allemagne du Sud, vers 1700. Tablette peut-être plus récente.No longer availableDim. 74 x 116 x 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#681
Een lot religiosa, bestaande uit vijf Madonnabeeldjes (biscuit, Brussels porselein, aardewerk van Quimper en was), een doosje met afbeelding van de klaagmuur, een reproductie van een icoon en een missaaltje.
Un lot religieux, composé de cinq figurines de Madone (biscuit, porcelaine de Bruxelles, faïence de Quimper et cire), une boîte avec une image du Mur des Lamentations, une reproduction d'une icône et un missel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#588
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#427
Een kleine balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s in cartouches. Onderaan gemerkt.
Petit vase balustre à décor polychrome de geishas dans des cartouches. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Val Saint Lambert
Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#673
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#509
“Bospad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chemin forestier." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 59 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150
Een 18 K geelgouden schakelarmband met 18 gouden munt van 10 gulden en 18 K geelgouden fantasie munt van 5 dollar bezet met briljantjes, robijntjes en smaragdjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 kt avec pièce en or 18 kt de 10 florins et pièce fantaisie en or jaune 18 kt de 5 dollars sertie de brillants, rubis et émeraudes d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 2200 / 2400