#669Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.
No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cm -
#161Emile Carlier“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#113Een toiletstel van vermeil, bestaande uit drie potjes met gegraveerd kleurloos kristal, vier borstels, een handspiegel en een kam. Londense keuren, makersmerk A&Co.
Ensemble de toilette en vermeil composé de trois pots avec cristal incolore gravé, quatre brosses, un miroir à main et un peigne. Poinçons de Londres, marque de fabricant A&Co.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#690Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 300 / 400 -
#111“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
#363Twee dekseldoosjes van meerkleurig Japans porselein. XIXe eeuw.
Deux boîtes à couvercle en porcelaine japonaise multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 14 & 9 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#242M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée et datée '57.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#40Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 150 / 250