Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.

Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.

Deux petits lustres en laiton, décoration de perles en verre en trois niveaux.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2808180809.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #809
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #650
    Bob Mau
    Period: 1926-2006

    Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.

    Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 231 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #103

    “Diana met putto”. Een beeld van zamak. Voetstuk manco.

    “Diane et putto”. Sculpture en régule. Base manque.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #724
    Hilde Hendrickx

    “De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #771

    - Lot van vier borden en schotels: - een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm. - een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling). - een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm. - Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm

    Lot de quatre assiettes et plats: - une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm. - un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration). - un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm. - Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cm
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.

    Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.
    No longer available
    Dim. 188 x 126 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #432

    “Dansende Tutsi”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening: “Daxhelet”.

    ”Tutsi dansant”. Techniques mixtes sur panneau. Porte la signature: “Daxhelet”.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #830

    Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.

    Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #762
    Octave Landuyt

    “De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.

    ”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #291

    Een schotel van Duits porselein met een handgeschilderd zicht op Temse in het plat.

    Un plat en porcelaine d’Allemagne avec un décor peint à la main dans le plat, vue sur Temse.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #284
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Paarden bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chevaux devant l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #163
    Orpheus

    Een recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.

    Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. 33 x 20 x 10 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #8

    Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.

    Quatre carreaux de Delft , décor bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. 8 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More