#270Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee druppelvormige smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de deux émeraudes en forme de larme d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#282D. Vanneste“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#692Jaak Gorus“De bisschop”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/45 en in de plaat gedateerd Veurne ‘47.
L'évêque. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/45 à l'extérieur de la plaque et datée Furnes '47.No longer availableDim. 7,5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#462Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#75Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
#71Een driehoekige glazen vaas met een meerkleurig bloemendecor en in messingen montuur. Tijdperk art nouveau. Het montuur gemerkt ‘Vanhauten’.
#184Jef DutilleuxPeriod: 1875 - 1960“Visser bij de vijver.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#700Een barometer.
Un baromètre.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.
Un bougeoir en laiton massif sur un trépied, décoré de têtes d'anges.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60 / 80