#507“Sint Joris”. Een groepje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.
Saint George. Un groupe d'ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z/s)Estimate: € 150 / 180 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,56 ct.
#152Charles François Daubigny“De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 19,5 x 31 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#217L. Browns“Lijnvissertje”. Beeld van zamak op marmeren sokkel. Recente geut, draagt een handtekening.
Pêcheur à la ligne. Sculpture en zamac sur socle en marbre. Fonte récente, porte une signature.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
#443Een Iznik langhalsvaas van geglazuurd steengoed, versierd met portretten in uitsparingen, omgeven door bloemenguirlandes. Sporen van ovenvuur.
Un vase d'Iznik à long col en grès émaillé, à décor de portraits en retrait, entouré de guirlandes florales. Traces de feu de four.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een paar art nouveau kandelaars van tin en messing met drie lichtpunten, versierd met bladeren. Eén gerestaureerd.
Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain et laiton à trois lumières, à décor de feuilles. L'un restauré.No longer availableDim. h: 29, 5 cmEstimate: € 40 / 45