#446Hämmerli
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#420Walther
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#456Hämmerli
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#430
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#466Retay Arms Corp.
#476Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#436Colt - Special Combat
#644
Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#486Norconia, Germany
#406Walther
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
Une lunette de visée ZF1-4X32 CI. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40/60
#162
Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.No longer availableDim. 88 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#655Mary Dambiermont
#240
Collier en or jaune 18 K avec pendentif serti d'un saphir jaune de Ceylan de +- 2,20 ct et d'un diamant de 0,20 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1500/1700 -
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#54Freddy Reynaert
“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableDim. 44 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#623
Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
#33
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#488
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een archiefmeubeltje met rolluikje.
#89Angelo VadalaPeriod: °1940
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350