Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee ontwerpen voor affiches van het North Sea Jazz Festival, het ene voor 2017 door Nelleke van Lommel, het andere voor 2016 door Naomi van Maasakkers.

Twee ontwerpen voor affiches van het North Sea Jazz Festival, het ene voor 2017 door Nelleke van Lommel, het andere voor 2016 door Naomi van Maasakkers.

Deux dessins pour les affiches du North Sea Jazz Festival, l'un pour 2017 par Nelleke van Lommel, l'autre pour 2016 par Naomi van Maasakkers.
Dim. 88 x 65 & 93 x 70 cm
SKU: 3101230272.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #272
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #257
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Draagt sticker.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #167

    “Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

    “Geneigter Frauenkopf”. Buste en bronze, d'après Wilhelm Lehmbruck.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 37 cm
    Estimate: € 1250 / 1500
  • #512
    Lucebert

    “Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.

    "Composition avec des masques". Technique mixte. Signée et datée 1990 II.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #600

    Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.

    Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 2,58 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #28

    Muziekdoos - sigarettenhouder, Mahonie met ingelegd parelmoeren detail.

    Boîte à musique à cigarettes, acajou avec détail incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. h 12,5cm x b 21cm x l 11,5cm
    Estimate: € 100 / 50
  • #667

    Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.

    Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.
    No longer available
    Dim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #596

    Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #127
    Delvaux

    Grote schoudertas van Delvaux, exclusief, zwart leder met rood afgewerkt.

    Grand sac à bandoulière Delvaux, exclusif, cuir noir avec finition rouge.
    No longer available
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #434
    Lode Claes

    “Landschap rivier en bomen”, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943.

    "Paysage rivière et arbres", huile sur toile, signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. h44cm x 35,5cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #698

    Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.

    Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.
    No longer available
    Dim. 69x63x18 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #268

    Een albasten kolompendule, klokwerk gedragen door vier Dorische zuilen. Compleet met slinger en sleutel. Kleine letsels. XIXde eeuw.

    Une pendule à colonne en albâtre soutenu par quatre colonnes doriques. Complet avec pendule et clé. Dégâts mineurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More