#167“Geneigter Frauenkopf”. Bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
#512Lucebert“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition avec des masques". Technique mixte. Signée et datée 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#434Lode Claes“Landschap rivier en bomen”, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943.
#698Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.
#268Een albasten kolompendule, klokwerk gedragen door vier Dorische zuilen. Compleet met slinger en sleutel. Kleine letsels. XIXde eeuw.
Une pendule à colonne en albâtre soutenu par quatre colonnes doriques. Complet avec pendule et clé. Dégâts mineurs. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120 / 180