Similar lots by type
-
#101
“Baadster met ontblootte borst”. Een bronzen erotische voorstelling met wegklappend gewaad in de stijl van het Weens brons.
"Baigneuse aux seins nus". Une représentation érotique en bronze avec une robe pliante dans le style du bronze viennois.No longer availableDim. 13 x 8 x 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 600 -
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#67
Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
Un pierrot de bronze sur un piédestal d'albâtre.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 220 / 240 -
#153
“Arabier te paard”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Barye.
"Arabe à cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Barye.No longer availableDim. 55x 25 x 72Estimate: € 350 / 500 -
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337
Een paar massieve messingen vijzels.
Une paire de mortiers en laiton massif.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#410
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#491
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
"Cheval". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. 26 x 13 x 17 cmEstimate: € 320 / 380 -
#400
Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#388
Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.
Un vase de cristal incolore dans un socle en bronze.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#51Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met blauw-grijs glazuur. Onderaan gesigneerd.
Vase en faïence à glaçure bleu-gris. Signé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#315
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#488
Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126
Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#423Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de muur”. Kleine bronzen figuur met cilindrisch voetstukje. Achteraan gesigneerd.
"À travers le mur". Petite figurine en bronze à base cylindrique. Signée au dos.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#320
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,11 gEstimate: € 350 / 400 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#408
Theepotje van veelkleurig Chinees porselein versierd met een reiger. Omstreeks 1900.
Théière en porcelaine de Chine multicolore à décor d'un héron. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#453
Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.
Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#493
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100