#101“Baadster met ontblootte borst”. Een bronzen erotische voorstelling met wegklappend gewaad in de stijl van het Weens brons.
#422Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
#410Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
#483“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
#491“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
#153“Arabier te paard”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Barye.
#67Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
#411Een polychroom houten Afrikaans masker.
#143Jean-Ossaye Mombur“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
#400Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
#388Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.
#337Een paar massieve messingen vijzels.
Une paire de mortiers en laiton massif.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 600
#236Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken decor.
#222Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Het Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
"Le Neerhof". Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#574Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“De Leie in de Winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
#533Val Saint-LambertEen paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#372Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Gehuchtje in het bos”. Sgraffiti met Oostindische inkt. Gesigneerd.
#549Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
#525Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
#582Stefaan TesselyPeriod: °1933“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#51Jan CockxPeriod: 1891 - 1976Een aardewerken vaas met blauw-grijs glazuur. Onderaan gesigneerd.
Vase en faïence à glaçure bleu-gris. Signé en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#49M. Baume“Begijnhof.” Olieverf op doek.
#294Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Tafereel voor de kerk”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1935 binnen de plaat.
#660Een mahoniehouten schaaktafeltje met ingelegd bord. Enige randschade.
Une table d'échecs en acajou avec plateau incrusté. Petits dégâts au bord.No longer availableDim. Ø: 59 cmEstimate: € 30 / 50