#402
Een lot van acht verschillende gravures.
Un lot de huit eaux-fortes différentes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#109Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951
#498
#133Tip Gallé
Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
#234Emile Gastemans
“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
#363
Een lampenvoet en een kleine cachepot van deels verguld Frans porselein, versierd met meerkleurige decors, resp. op rode en op groene fond.
Un pied de lampe et une petit cache-pot partiellement en porcelaine française, décors polychromes, resp. sur fond rouge et fond vert.No longer availableDim. h: 45 & 14 cmEstimate: € 40/50 -
#443
#325
Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 2000/2200 -
#761
Een bordje van Imariporselein.
#468
Een houten Pounoumasker. Kameroen.
Un masque Pounou, Cameroun.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#613
“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/120 -
#861
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 60/100