Other lots in this auction
-
#66
Een rechthoekig notenhouten bijzettafeltje met getorste en zwartgelakte poten in H-verbinding.
Une table d'appoint rectangulaire en noyer avec pieds torsadés et laqués noirs à entretoise en H.No longer availableDim. 75 x 70 x 44 cmEstimate: € 30 / 35 -
#430
Een Chinees juwelenkastje, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag. Met slotje.
Une boîte à bijoux chinoise, décorée de plaques de jade et de garnitures en laiton. Avec serrure.No longer availableDim. 24 x 17 x 13 cmEstimate: € 120 / 140 -
#220
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlikk gewicht van +- 1,70 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,95 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,70 ct et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,95 ct.No longer availableDim. 13,45 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#187
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250 / 350 -
#395
Een gefineerd boekenmeubeltje met twee roldeurtjes, een uitschuifbaar en gevacheteerd schrijfblaadje en een opklapbare boekenlegger.
Une bibliothèque en bois de placage avec deux portes roulantes, un écritoire extensible et recouvert de vachette et un marque-page pliant.No longer availableDim. 75 x 55 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414
“Ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ballerine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 45 / 55 -
#179E. Hurlé
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte de chasse". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416Calligaris, Italy
Een reeks van drie barstoelen van kunststof in verschillende kleuren, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Ensemble de trois tabourets de bar en plastique de différentes couleurs sur pieds chromés, modèle 'Basil'. Marqué.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
“Aan de Theems”. Een potloodtekening op papier. Gemonogrammeerd.
"Sur la Tamise". Un dessin au crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 32,5 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#689Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246
Een eikenhouten boekenkast in neogotische stijl, versierd met briefpaneel.
Bibliothèque en chêne de style néo-gothique, décorée en pli de parchemin.No longer availableDim. 123 x 128 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 1450 / 1500