Other lots in this auction
-
#242Frans NackaertsPeriod: 1884-1948“Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
"Paysage agricole impressionniste". Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#77LegrasEen vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#330Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'un saphir de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,67 gEstimate: € 350 / 400 -
#255Een paar zuiltjes van zwart en rood marmer.
Paire de colonnettes en marbre noir et rouge.No longer availableDim. h: 88 cm Ø 14 cmEstimate: € 150 / 250 -
#55Een ring van 18 K geel goud en zilver bezet met een twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kliene diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt et argent sertie de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de petits diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 450 / 500 -
#328Twee kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds- “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.
Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#284Een sergeantenhoed van de Belgische burgerwacht met pluim en bijpassende hoedendoos, XIXe eeuws.
Chapeau de sergent de la Garde Civile Belge avec panache et boîte à chapeau assortie, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#352“Poppentafereel.” Een paar olieverfschilderijen op board. Gemonogrammeerd L.A.
"Scène de poupées." Quelques peintures à l'huile sur carton. Monogrammés LA.No longer availableDim. 49 x 38 (x2) cmEstimate: € 120 / 180 -
#139Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#460Een Oosterse druppelfles van porselein.
Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 45 -
#526Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300



