Similar lots by type
-
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100 -
#803
Een vlinder in jade.
Un papillon en jade.No longer availableDim. B: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#787
Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588
Een glazen Chinese snuffbottle.
”Un flacon dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#867Alexanderwerk
Een oude gietijzeren weegschaal.
Une ancienne balance en fonte.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#360
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#455
Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#468
“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#190
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400 / 500 -
#827
Een klein poppenwagentje van hout en smeedijzer met lederen kap en met porseleinen popje.
Une petite voiture pour poupée en bois et fer forgé, cape en cuire et avec une petite poupée en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#37
Een lot prentbriefkaarten van diverse landen.
Un lot de cartes postales de divers pays.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#298Val Saint Lambert
Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#488
Een dienblad, versierd met fijn ingelegde motieven van verschillende houtsoorten, ivoor en parelmoer.
Un plateau, décoration de motifs de différents bois, ivoire et nacre.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142P. Veys
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#889C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30