Similar lots by type
-
#588
Een glazen Chinese snuffbottle.
”Un flacon dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 220 / 240 -
#787
Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100 -
#803
Een vlinder in jade.
Un papillon en jade.No longer availableDim. B: 8 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#517
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528
Geisha. Veelkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt: Bertolotti, Milano.
”Geisha”. Porcelaine italienne polychrome. Marque sous la base: Bertolotti, Milano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#503
Dekselvaas van Imari porselein.
Un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#686
Een wandtapijt met een beeltenis van een ridder. Chinees werk.
Un tapis mural, représentation d’un chevalier. Travail chinois.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#835
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#290
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#800Kaiser
Twee vazen, een dekselvazen en een cachepot. Veelkleurig porselein met famille rose decor, decor Mandschu. Gemerkt.
Deux vases, un vase couvercle et un cache-pot. En porcelaine polychrome, décor famille-rose et décor Mandschu.No longer availableDim. H. 67 cm e.a.Estimate: € 100 / 120 -
#321
Een Afrikaans houten beeld voorzien van een ruitje en spijkers en met schelpen als ogen.
Une statue africaine en bois à carreau et clous, et coquillages en guise d’yeux.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#192M.J. L’Homme
“Fond de Quarreux.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fond de Quarreux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#425
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Charles Catteau Foundation. Aartselaar, 2006.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#301
Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40