#232Remi Deppe“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 46 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#50Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#739“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#476Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#448Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
#778Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#652Een smeedijzeren wandtafel.
#536LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300 / 400