Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude albums met prentkaarten, verstuurd tussen 1906 en 1948, met landschappen en stadszichten uit België, Frankrijk, Italië, Engeland e.a. Meer dan 300 stuks.

Twee oude albums met prentkaarten, verstuurd tussen 1906 en 1948, met landschappen en stadszichten uit België, Frankrijk, Italië, Engeland e.a. Meer dan 300 stuks.

Deux anciens albums avec des cartes illustrées, envoyées entre 1906 et 1948, avec des paysages et des vues de ville de Belgique, France, Italie, Angleterre et autres. Plus de 300 exemplaires.
SKU: 2710200041.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #219

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    Rudi Pillen
    Period: 1931 - 2014

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 175 x 92 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #589

    Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.

    Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #604
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #232
    Remi Deppe

    “Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #274
    Jean-Baptiste Coene
    Period: 1859 - 1946

    Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.

    Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #159
    Pieter Stobbaerts
    Period: 1865 - 1948

    “Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549
    F. Van Rompaey

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182
    Naert

    “De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Le lecteur . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #594

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #152
    Emile Lammers
    Period: 1940 - 2000

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue du village . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #259
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #439

    “Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.

    “Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #522
    Frans Gentils

    “Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.

    Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 47 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #544
    Reno

    “Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.

    “Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #149
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434

    “Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.

    “Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #626

    Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.

    Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 168 x 102 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #154
    Remi Deppe

    “Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.

    Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #475

    Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.

    Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #139

    Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.

    Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 138 x 129 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #710
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 263 x 189 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.

    Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.

    Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #473

    Een lampenvoet van blauw crackleware.

    Un pied de lampe en crackleware bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.

    Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.
    No longer available
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #713

    Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.

    Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #614

    Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.

    Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #312

    “Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.

    Nature morte aux lilas . Huile sur toile. Monogrammé H.V.H. .
    No longer available
    Dim. 36 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #528

    Een Chinese bronzen siervaas met handvatten in de vorm van vogelkoppen met ringen. Gemonteerd als lampenvoet.

    Un vase en bronze décoratif chinois avec des poignées en forme de têtes d'oiseaux avec des anneaux. Monté comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm (vaas); 44 cm (lamp)
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.

    Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More