Similar lots by type
-
#219Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.
Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250 / 350 -
#612Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#589Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232Remi Deppe“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 46 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#594Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#152Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#439“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#522Frans Gentils“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#544Reno“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434“Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.
“Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#626Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250 / 400 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#402Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#475Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#139Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40 / 50 -
#710MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40 / 60 -
#491Een antiek Chinees beeld van gesculpteerd hardhout in de vorm van een personage op een Fo-hond. Enkele oude beschadigingen.
Sculpture chinoise ancienne en bois dur représentant un personnage assis sur un chien de Pho. Quelques dégâts anciens.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#635Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#473Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#153Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#713Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#312“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
Nature morte aux lilas . Huile sur toile. Monogrammé H.V.H. .No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Een Chinese bronzen siervaas met handvatten in de vorm van vogelkoppen met ringen. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en bronze décoratif chinois avec des poignées en forme de têtes d'oiseaux avec des anneaux. Monté comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 27 cm (vaas); 44 cm (lamp)Estimate: € 60 / 80 -
#449Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200

