#179Tony Goossens
“Tramhalte Sint-Jansplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arrêt de tram, Place St-Jean”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#223
Een zilveren mosterd-en zoutstel met lepeltje.
#746Kathmandu
Een Nepalees wollen tapijt.
#156
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
#704Maurice Langaskens
“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
“Communiant en prière”. Litho. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#533
Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Onderaan gemerkt.
#48
Une paire de vases en verre d’opaline , motif de fleurs. Numérotés 5/1922.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Een kleine muurpendule.
Une petite pendule murale.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 20/30 -
#634Katsukawa ShunchoPeriod: 1726 - 1792
“Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.
”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 160/180