Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.

Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.

Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.
Dim. l: 49 & 38 cm
SKU: 2602190791.
Category: wapens.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #791
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158

    Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.

    Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #283

    Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.

    Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #818

    Twee verschillende sabels.

    Deux sabres différents.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #303

    Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.

    Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #399

    Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.

    Une réplique d’un sabre et d’une dague de souvenir espagnol.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.

    Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #168

    Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.

    Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 117 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #332

    Een replica van een Spaanse helm.

    Une réplique d’un casque espagnol.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #248

    “Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.

    “Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 130 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #517

    Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.

    Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #2

    Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #832
    Raoul Labarre
    Period: 1902 - 1987

    ‘Brug over het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Pont au dessus de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #780

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #703

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #571

    “Man op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine.

    Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme sur un cheval.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #666
    Kelim Zagros

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 364 x 284 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #24

    “Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.

    ”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #310

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    ”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #274
    Bernard De Bruyn

    “Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #447
    Val St. Lambert

    Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.

    Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 & Ø: 39 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #758

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #676
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.

    Un tapis persan, décor Soumah.
    No longer available
    Dim. 184 x 129 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More