Similar lots by type
-
#158
Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180 / 240 -
#303
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#283
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#399
Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
Une réplique d’un sabre et d’une dague de souvenir espagnol.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#818
Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#168
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180 / 240 -
#293
Een kort zwaard met schede van leder en geel koper.
Une épée courte et fourreau en cuir et cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#248
“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180 / 240 -
#517
Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.
Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#332
Een replica van een Spaanse helm.
Une réplique d’un casque espagnol.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#427
Een lot van tien kleine houten schildersezeltjes.
Un lot de dix petits chevalets en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 55 -
#606Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 187 x 174 cmEstimate: € 200 / 300 -
#138Royal Dux
“Romeinse strijdwagen.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Chariot de combat romain”. Une statue en porcelaine polychrome. Marquée d’un triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#900
Een lot van vijf kunstboeken:- De romantiek in België”. Een uitgave van de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2006. - “Hoofd- en bijzaak. Po(..)
Un lot de cinq livres portant sur l’art:- De romantiek in België”. Une édition par le Musée Royal des Beaux Arts de Belgique à l'occasion de l’exposition du même nom en 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2006.- “Hoofd- en bijzaak. Portretkun(..)No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#44
“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#655
Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bois à six points lumineux.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 160 / 180 -
#607
Een Japanse Boeddha van gebeeldhouwd hout op vergulde troon.
Un Bouddha en bois sur un trône.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 300 / 340 -
#298Val Saint Lambert
Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#366Villeroy & Boch
Een aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd ebbenhout in de vorm van verscheidene personages.
Une statue africaine en ébène sculpté de différents personnages.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697
Een paar gietijzeren siervaasjes met gespikkeld decor.
Une paire de petits vases en fonte à décor tacheté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#436
Gepolychromeerde houten kerkstoel. Rieten zit met kussentje. Voorzien van koperen naamplaatje.
Une chaise d’église en bois. assise en paille avec coussin. Avec une petite plaquette en cuivre.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 20 / 25