#230Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
#272“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#669Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989“Herenportret”, “Vrouwenportret” en “Personages”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.
”Portrait d’homme”, “Portrait de femme” & “Personnages”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole. Signées.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200