#480Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#633Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
#673Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
#553Unica BelgiumEen oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
#533Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
#593Unica BelgiumEen oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
#653Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
#573Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
#483Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
#475Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
#663Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
#828Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
#643Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 60
#376Een eikenhouten salontafel met twee neerklapbare bladen.
#765Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1 ct. et de diamants d’un poids total de 0,30 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#225Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#708Bell & HowellVerrekijker in tas.
Une paire de jumelles dans leur étui.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#120Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 70 / 90 -
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#394Een kruisbeeld van zwartgelakt hout en rood schildpad met een gesculpteerd houten corpus. Mancos. Eerste helft XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et écaille rouge. Corps en bois sculpté. Première moitié du XIXe siècle. Manquants.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#780Een sober bijzetkastje met een bolle deur onder een lade. Eerste helft XXe eeuw.
Une petite armoire d’appoint sobre avec une porte sphérique en dessous du tiroir. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. 94 x 44 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#623Een stappende meisjes pop van hout en papier maché.
Une poupée en bois et papier maché.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 180 / 250