Other lots in this auction
-
#52Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 1937
“Zeilbootjes nabij de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers près de la côte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#366
Een Japanse bijzettafel van tropisch hardhout met lotusbloemen in reliëf.
Une table d'appoint japonaise en bois dur tropical avec des fleurs de lotus en relief.No longer availableDim. 76 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#130
“Vlaams Kruis”. Een broche van zilveren bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Croix flamande. Une broche en argent sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 12,60 gEstimate: € 500/550 -
#281
Een antieke Philips diaprojector in koffertje.
Un ancien projecteur de diapositives Philips dans un coffret.No longer availableDim. 31 x 41 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#557
Drie diverse kopjes en vijf schoteltjes van Chinees porselein. Een klein kopje en schoteltje met een Imari-decor. Twee grotere met famille rose decor en twee blauw-witte schoteltjes met Kangxi decors. XVIIIde en XIXde eeuw.
Trois tasses et cinq soucoupes diverses en porcelaine de Chine. Une petite tasse et soucoupe à décor Imari. Deux plus grandes à décor famille rose et deux soucoupes bleues et blanches à décors Kangxi. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#63
Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Un vase en poterie dans le goût d'Iznik à décor polychrome de feuilles et de fleurs. Usure des bords.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/120 -
#150
Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600/700 -
#569
“Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.
"Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.No longer availableDim. 18,5 x 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#582François BlommaertsPeriod: °1955
“Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.
"Personnages dansants". Aquarelle sur papier. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 23,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#255Val Saint-Lambert
“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
« Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H:13 cmEstimate: € 60/80 -
#463
Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.
Un grand bol en porcelaine de Chine multicolore. Décor famille rose de vases fleuris. Ancienne restauration jaunie. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 25 5 cmEstimate: € 80/100 -
#607
Een gepolychromeerd houten zonnemasker. Bwa, Burkina Faso.
Un masque solaire en bois polychrome. Bwa, Burkina Faso.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100/120