Other lots in this auction
-
#220
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 2,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,79 gEstimate: € 1800/2000 -
#617
“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80/120 -
#210
Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200/300 -
#158
“Oosterse jongedames”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Strasser. Met een handversierde lijst.
”Jeunes dames orientales”. Huile sur panneau. Porte la signature: Strasser. Encadrement décoration fait main.No longer availableDim. 48,5 x 29,5 cmEstimate: € 600/800 -
#650
Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#434Van Riet
“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 38 x 57 cmEstimate: € 50/80 -
#248
Een kandelaartje gedragen door een engel.
Un petit candélabre porté par un ange.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een decor van bloemen en bloemenvazen in vakken.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor de fleurs et de vases en surfaces.No longer availableDim. 200 x 129 cmEstimate: € 60/80 -
#30
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 500/600 -
#276
Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#672Richard Baseleer
“Marine”. Aquarel. Gesigneerd.
”Marine”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24,5 cmEstimate: € 100/120 -
#858
Een oude boog voor wipschieting. Met originele pees Yvonne Delavie, Jemappes.
Un arc ancien pour le jeu du papegai. Corde d’origine Yvonne Delavie, Jemappe.No longer availableDim. l: 214 cmEstimate: € 40/60