Similar lots by type
-
#661Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#727Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#728Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#640Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#473Een oude Duitse zwaardbajonet. Gemerkt ‘Carl Eickhorn, Solingen’. 1915.
Longue baïonnette allemande. Marque Carl Eickhorn, Solingen. 1915.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 70 / 90 -
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#734Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à / 80 -
#478Een Duitse bajonet, gemerkt ‘J Sch’ K98. Eind jaren ‘30. Met metalen schede en lederen koppelriem. Serienummers verschillend.
Baïonnette allemande marqué J.SCH K98. Fin des années ‘30. Avec fourreau en métal et ceinture en cuir. Différents numéros de série.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 70 / 80 -
#488Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
Lot de cinq haches africaines à manches en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#433Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#463Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#731Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 180 -
#548Een Imperiaal Duitse zwaardbajonet met zaagrug en met schede van leder en geel koper. Solingen.
Sabre-baïonnette impériale allemande à lame à dents de scie et fourreau en cuir et laiton. Solingen.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#723Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#678Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#694Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#532Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
Hache de jet en tête d’oiseau ancienne. Travail africain des Kang.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#721Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#483Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
Trois dagues et une hache. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#536Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180
Other lots in this auction
-
#642“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.
“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Ed.: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee saffiertjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux petits saphirs.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 400 / 600 -
#400Een regulateur van gesculpteerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat.
Régulateur en bois sculpté à cadran émaillé.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#806Franklin MintVier schaalmodellen, bestaande uit twee Duesenbergs, een Mercedes en een Cord.
Quatre modèles de voitures anciennes comprenant deux Duesenberg, une Mercedes et une Cord.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#27TurmacEen sigarettendoos van meerkleurig porselein met het deksel in de vorm van een asbak. Onderaan gemerkt. Nederland, jaren ‘20.
Boîte à cigarettes en porcelaine polychrome. Couvercle formant cendrier. Marque sous la base. Années 20.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#682Twee wijnkruikjes van hout en verzilverd metaal. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.
Deux pichets à vin en bois et métal argenté. Dont un à fretel en forme de hibou. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.No longer availableDim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#492“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#778Een gevarieerd lot beeldjes en groepjes van monochroom wit en meerkleurig biscuit.
Lot de statuettes et de groupes en biscuit monochrome blanche et polychrome.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#570Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.
Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120 / 200 -
#97Een oude weegschaal van gietijzer en messing. Begin XXe eeuw.
Balance ancienne en fonte et laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een decor van vazen rond een centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine à décor de vases entourant un médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 383 x 293 cmEstimate: € 400a / 600 -
#574Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120

