#221Cristal Artisanat de LorraineEen champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#297Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
#77Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#133Val Saint LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).
#241Val Saint LambertEen vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#138Val Saint LambertEen designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200
#524Een opgezette roofvogel op tak.
#693“Paar flamingo’s”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd. Duits werk.
#164De Meyer“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#527Een schaal van Chinees porselein versier met een draak in het decor.
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#496Indo BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#432“Figuratie.” Olieverf & tempura op doek. Gedateerd 1979. Draagt handtekening Westerik.
"Chiffre." Huile & tempura sur toile. Daté 1979. Porte une signature Westerik.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 400 / 600