#27
#479
#667
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#113Val Saint Lambert
#138Val Saint Lambert
#133Val Saint Lambert
#221Cristal Artisanat de Lorraine
#297
Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
#241Val Saint Lambert
Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240
#335
#279Alfons RubbensPeriod: °1944
“Blankenberghe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Blankenberghe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#559
Een verguld messingen godslampje met rood glas.
#190
Un collier en or blanc 14 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,54 ct et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#73
Een paar Medici-vazen van Brussels porselein. XIXe eeuw.
#346
Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 900 / 1000 -
#44Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984
Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 18,5 cm x 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
#671
#101Louis Vuitton
Een zilverkleurig lederen Mahina handtas. Datacode MB1408.
#31
Un samovar en cuivre jaune repoussé et une théière avec filtre. Marqué “Garanti Semaverleri”.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60