#128
Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.
#278
Een paar bronzen kandelaars.
#636Shiraz
#348
Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50/60 -
#629
#216
Een koppel waterdragers.
#834
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
#169
“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#649Chris MestdaghPeriod: °1959
#403
Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#591
“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#157
Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.
Une pendule murale oeil-de-boeuf en bois laqué noir.No longer availableDim. l: 62,5 cmEstimate: € 65/80