#597Een brede houten tuinbank.
#291Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.
Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#116Een grijsgepatineerd houten bedframe met gesculpteerde kuif in Lodewijk XV-inspiratie en bloemenstrikken.
#356Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
#9Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.
#142L. Vincken“Zicht op het Brusselse stadhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’hôtel de ville de Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
#181Muller Frères, Luneville.Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.
Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#800Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.
#171Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#617Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
#742“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100