Other lots in this auction
-
#80Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 500 / 600 -
#552“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150 -
#368Een opengewerkte siervaas van Parijs’ porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase ajouré en porcelaine de Paris à décor doré et polychrome de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#722Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Twee relaxfauteuils met elektrisch systeem van het merk Hukla.
Deux fauteuils relax à système électrique de marque Hukla en cuir brun.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 300 / 350 -
#257DelvauxEen zwart lederen schoudertas.
Sac d’épaule en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223Royal DoultonEen lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 170 / 200 -
#247Een oud schriftje met handtekeningen van Belgische en Nederlandse autoriteiten, zoals Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck enz.
Un vieux cahier aux autographes de personnalités belges et hollandais tels Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#645Een eikenhouten wandconsole met twee laden.
Console en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 83 x 168 x 52 cmEstimate: € 180 / 240 -
#186Een grenen kast met twee deuren en twee laden. Met gebogen kap.
Armoire en chêne clair ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Dessus en chapeau gendarme. Vers 1900.No longer availableDim. 214 x 130 x 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#504“Pioenen en Citroen” en “Tulpen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan S.V. Novosadjuk.
“Pivoines et Citron” et “Tulipes” Huile sur toile. Monogrammées. Attribution à S.V. Novosadjuk au verso.No longer availableDim. 60 x 41 cmEstimate: € 300 / 400



