Similar lots by type
-
#715Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#757Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#747Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#601“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#641“Oude wijze”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Vieux sage”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#629Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160 / 180 -
#677Een Chinese kruik van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Periode Ming?
Une cruche de type ghendi en faïence bleue et blanche décorée de fleurs stylisées. Période Ming (?).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#837“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#655Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420 / 460 -
#638Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#817Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#678Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.
Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#591Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#675Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#813Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800 / 900 -
#633Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#753Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#835Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70 / 80
Other lots in this auction
-
#674Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982“Enfer XXXIII”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
“Enfer XXXIII”. Technique mixe sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 48 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#491Een bord van Chinees porselein met een handgeschilderd decor op de vleugel en een gedrukt decor van apen in het plat.
Assiette en porcelaine de Chine à décor peint à la main sur l’aile et aux singes imprimés sur le plat.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#524Freddy Van Dyck“Verlegen meisje”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 78/110.
“Fille timide”. Litho. Signée et numérotée 78/110 hors planche.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#684Imre Amos“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99G. Bogaert“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934. Schade.
“Nature morte aux roses et fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1934. Dégâts.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#687Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.
Casque de samouraï miniature sur socle en bois tourné.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met voetbankje.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV et repose-pied assorti.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#151Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#249Een tweeledige buffetkast van gemoulureerd eikenhout. Bovenaan twee gemoulureerde deuren naast twee kleine deurtjes. Onderaan vier ‘faux-tiroirs’ boven vijf laden. XIXe eeuw.
Imposant buffet à deux corps en chêne mouluré. Le dessus ouvrant à deux portes flanquant deux portes étroites. Le bas à quatre faux tiroirs au dessus de cinq tiroirs en deux rangées. XIXe siècle.No longer availableDim. 202 x 186 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een famille-rose dekselvaasje van Chinees porselein op een messingen voet. XIXe eeuw. Restauratie aan het deksel.
Petit vase couvert famille rose en porcelaine de Chine sur pied en laiton. XIXe siècle. Restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 140

