Similar lots by type
-
#1034
Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/50 -
#1094
Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.
Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/60 -
#937
Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.
Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1039
Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#991
Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#895
Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.
Cygne en métal argenté et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#967
Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#1065Wiskemann
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel op dienblad, twee ovale plateaus, een shaker, een coupe, en een kaviaarschaal.
Grand lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, deux plateaux ovales, un shaker, une coupe et un plat à caviar.No longer availableDim. H: 46, 45,5 en 45 cmEstimate: € 80/100 -
#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1107
Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.
Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 160/200 -
#982
Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.
Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#898
Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.
Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/160 -
#845
Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60/100 -
#1115
Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.
Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 40/60 -
#567
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein en verzilverd koper met een meerkleurig decor van bloemen op een rode fond en het dekseltje getooid met een aapje.
Une théière en porcelaine chinoise et cuivre argenté en forme de potiron, décor multicolore sur fond rouge, avec couvercle surmonté d’un singe.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 70/100 -
#963
Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.
Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 400/450 -
#784
Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.
Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.No longer availableDim. h: 38 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#1126
Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#997
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een dame met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken. Naar een voorbeeld van Rousseau. Omstreeks 1900.
Pied de lampe en forme de dame à deux lumières en forme de vrilles de plantes. D’après un exemple de Rousseau. Vers 1900.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#1089
Een paar tinnen kandelaars met drie lichtpunten in Lodewijk XV-stijl. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
Paire de candélabres en étain à trois lumières de style Louis XV. Illisiblement signés. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#1092
Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.
Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#939
Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.
Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#984
Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.
Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/160 -
#200
Een grote gebuikte vaas met lange hals met een polychroom decor met negen perziken. Onder de basis een merk “Da Qing Qianlong Nian Zhi” in blauw onder glazuur. Met thermoluminescentierapport.
Grand vase pansu au long col en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Sous la base marque “Da Qing Qianlong Nian Zhi” en bleu sous couverte. Avec rapport thermoluminescence.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 10000 -
#988
Twee schotels met gechantourneerde rand. Duits porselein, onderaan gemerkt.
Deux plats aux bords chantournés. Porcelaine allemande, marque au verso.No longer availableDim. Ø 32,5 cmEstimate: € 25/35 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#884
Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#171
Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.
Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 280/350 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#45
Een 18 karaats geel gouden zegelring met gegraveerde initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales gravées.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 150/200 -
#495India
Twee verschillende halssnoeren van zilver en half edelstenen.
Deux colliers en argent aux pierres précieuses.No longer availableDim. 184,93 gEstimate: € 80/120 -
#799
Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.
Deux jardinières en biscuit dont une monochrome blanche en forme de corbeilles aux guirlandes de fleurs surmontée d’un petit garçon. L’autre polychrome de style Louis XV représentant une femme, un angelot et un petit garçon. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 4à/60