Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.

Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.

Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.
SKU: 1403170433.
Categories: Verlichting, Verzilverd.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1126

    Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.

    Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #997

    Een bronzen lampenvoet in de vorm van een dame met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken. Naar een voorbeeld van Rousseau. Omstreeks 1900.

    Pied de lampe en forme de dame à deux lumières en forme de vrilles de plantes. D’après un exemple de Rousseau. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #845

    Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.

    Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.
    No longer available
    Dim. h: 43 - 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #784

    Twee koperen lampjes, waarbij één met een glazen kapje en het andere in art nouveaustijl, versierd met een vrouwenhoofd.

    Deux lampes en cuivre dont une à abat-jour en verre, l’autre de style art nouveau décorée d’une tête de femme.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #937

    Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.

    Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1039

    Een paar goudgepatineerde bronzen appliques met drie lichtpunten.

    Paire d’appliques en bronze doré à trois lumières.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #898

    Een lampje met een bolvormig glazen kapje, versierd met drie bronzen engeltjes rondom.

    Petite lampadaire à abat-jour sphérique en verre porté par trois angelots en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1034

    Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een jonge vrouw en versierd met kristallen pendeloques.

    Candélabre en bronze à cinq lumières porté par une jeune femme et orné de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #967

    Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.

    Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1098

    Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.

    Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1107

    Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.

    Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #567

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein en verzilverd koper met een meerkleurig decor van bloemen op een rode fond en het dekseltje getooid met een aapje.

    Une théière en porcelaine chinoise et cuivre argenté en forme de potiron, décor multicolore sur fond rouge, avec couvercle surmonté d’un singe.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #1119

    Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

    Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #963

    Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.

    Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #1089

    Een paar tinnen kandelaars met drie lichtpunten in Lodewijk XV-stijl. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.

    Paire de candélabres en étain à trois lumières de style Louis XV. Illisiblement signés. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #895

    Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.

    Cygne en métal argenté et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1092

    Een bronzen Napoléon III kandelaar met zes lichtpunten, versierd met geslepen kristallen kralen.

    Candélabre Napoléon III en bronze à six lumières décoré de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #982

    Een paar kandelaars van verguld brons met vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes.

    Paire de candélabres en bronze doré à quatre lumières reposants sur trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1114

    Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.

    Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #1065
    Wiskemann

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel op dienblad, twee ovale plateaus, een shaker, een coupe, en een kaviaarschaal.

    Grand lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, deux plateaux ovales, un shaker, une coupe et un plat à caviar.
    No longer available
    Dim. H: 46, 45,5 en 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1115

    Een bronzen luchter met 8 armen in barokke stijl.

    Lustre en bronze de style baroque à 8 bras de lumière.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1094

    Twee verschillende bronzen lampen in de vorm van bloemenranken, waarbij één gedragen door een engeltje en de andere door een vrouw.

    Deux lampadaires en bronze formés par des personnages portant des guirlandes de roses.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #987

    Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.

    Beurrier ovoïde en métal argenté avec couteau à beurre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #991

    Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.

    Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #1048
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een jongedamesbuste van gesculpteerd albast op een marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Buste de jeune femme en albâtre sculpté sur socle en marbre. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #716
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 119 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #917

    Zes bordjes en een kopje van meerkleurig porselein van de Compagnie des Indes. Kopje met haarscheur.

    Six soucoupes et une tasse en porcelaine polychrome de la Compagnie des Indes. Cheveu à la tasse.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #851

    Een houten koffertje met bekleding van gedreven tin en koper.

    Un coffret en bois avec détails en étain et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #875

    Twee verschillende vazen van Imariporselein op messingen voet, waarbij één als olielamp en de andere gemonteerd op elektriciteit.

    Deux vases en porcelaine d’Imari sur base en laiton, dont un monté en lampe à huile, l’autre monté à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1079

    Een schemerlampje van grijsgeaderd marmer in de vorm van een huisje.

    Lampadaire en marbre veiné gris en forme d’une petite maison.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #919

    Een lot van 31 verschillende strijkijzers in verschillende uitvoeringen en materialen.

    Lot de 31 différents fers à repasser.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #44

    Een handgeschilderd damesportret op porselein. Gesigneerd en gedateerd 1885.

    Portrait de dame peint à la main sur porcelaine. Signé et daté 1885.
    No longer available
    Dim. 15 x 11,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.

    Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #882
    Charles Swyncop

    “Kapelletje”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    “Petite chapelle”. Huile sur carton. Signé et daté 1964.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #376

    Een nachtkastje van gefineerd hout met een deurtje, een lade en een marmeren blad.

    Tabe de chevet en bois de placage ouvrant à une petite porte, un tiroir et avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More