#370Een paar zuilen van verguld koper in Empirestijl.
Grand plateau de service en cuivre rouge argenté (usures à l’argent). Aile décorée de vignes en relief. Le plat aux fleurs gravées. Vers 1900.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#337Een paar cassolettes van verguld en zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#742Een staande schemerlamp van koper.
Lampadaire en cuivre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
Lot de quatre bols anciens en cuivre rouge repoussé. Différentes tailles. Travail arabe.No longer availableEstimate: € 60 / 80
No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#55Drie verschillende zilveren dasspelden met fantasiestenen, 925 en 835 ‰.
Trois épingles de cravate en argent 925‰ et 835‰ serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 50 / 100 -
#573Een lot van drie decoratieve paarden van leder.
Lot de trois chevaux décoratifs en cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#169Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 160 / 180 -
#715Peru CuzcoEen armband van 925 ‰ zilver.
Bracelet en argent 925‰.No longer availableDim. 93,23 gEstimate: € 80 / 150 -
#216Een vierdelige vergadertafel van fruithout in Directoirestijl. Koperen boorden en schoeisel.
Table de conférence en bois fruitier de style Directoire composée de quatre parties dont les bouts sont arrondis. Bordures et sabots en laiton.No longer availableDim. 660 x 130 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#298Een tinnen dekseldoosje in de vorm van een schildpad op een marmeren sokkel.
Boîte couverte en étain en forme de tortue sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#595Luchter van gebeeldhouwd hout en koper.
Lustre en bois sculpté et cuivre.No longer availableEstimate: € 200 / 400 -
#654Een tafelspiegel van verguld metaal in Lodewijk XV-stijl met facetgeslepen spiegelglas.
Miroir de table en métal doré de style Louis XV. Verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#541Een cachepot van Imariporselein in messingen montuur.
#302Fernand Allard l’OlivierPeriod: 1883 - 1933“Personages op een hooiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages sur un char à foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 400 / 600 -
Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.No longer availableEstimate: € 40 / 50