Similar lots by type
-
#27Een paar amphipterevormige messingen kandelaars. Beschadiging aan de vleugel.
Une paire de bougeoirs amphibies en laiton. Dégât à l'aile.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.
Une paire de bougeoirs en zamak avec deux figures égyptiennes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203Een bronzen mazarinluchter met acht lichtpunten in Lodewijk XVI-stijl, versierd met acanthusbladeren, masken en palmetten.
Lustre Mazarin en bronze à huit points lumineux de style Louis XVI, à décor de feuilles d'acanthe, masques et palmettes.No longer availableDim. h: 75 c:mEstimate: € 2100 / 300 -
#690Een vol messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#37Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
Une bouilloire en cuivre. Datée 1821.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#598Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 35 / 40 -
#168Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750 / 850 -
#696Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
Un lampadaire en laiton, décoré de dragons.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 50 / 80 -
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 450 / 500 -
#214Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.
Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 750 / 800 -
#297Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de lampes de navire en laiton, dont l'une est montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Een paar kandelaars van brons en meerkleurig porselein in de vorm van papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze et porcelaine multicolore en forme de perroquets.No longer availableDim. h: 47 & 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#686C.M. Hammar, GöteborgEen koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#687Een lot messingen voorwerpen, bestaande uit twee plaquettes met beeltenis van Christus en maria, een Sint Antonius, een vijzel met stamper, een wijwatervaatje met beeltenis van het Lam Gods en een tafelbelletje.
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#36Een rond serveertafeltje van messing en glas. Met afneembaar dienblad en op wieltjes. Italiaans werk.
Une desserte ronde en laiton et verre. Avec plateau amovible et sur roulettes. Travail italien.No longer availableDim. h: 68 cm; Ø: 44 cmEstimate: € 36 / 40 -
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
Un pupitre d'église en laiton aux pieds de lion.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692Een doofpot van rood en geel koper.
Un étouffoir de cuivre rouge et jaune.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#503Een vintage sfeerlamp, gesierd met een vergulde buste van Toetanchamon.
Une lampe d'ambiance vintage, décorée d'un buste doré de Toutankhamon.No longer availableDim. h: 70 cm (m.k.)Estimate: € 220 / 250 -
#630TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#477Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.
Un pied de lampe en ivoire finement sculpté avec des scènes de chasse aux tigres. Avec calotte en ivoire. Dommage pour la calotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 340 -
#700Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#119Salvador Dali“De klaagmuur”. Bronzen plaquette, met achteraan inscriptie Jerusalem 3000, Salvador Dali. Ingelijst.
Le Mur des Lamentations. Plaque en bronze, inscrite au dos Jérusalem 3000, Salvador Dali. Encadré.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150 / 200 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 9 x 12,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#157“Jonge vrouw met putti”. Een bronzen groep naar Mathurin Moreau. Met cachet.
Jeune femme aux putti. Un groupe en bronze d'après Mathurin Moreau. Avec cachet.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#414“Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.
Collage abstrait. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#635Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#274Een handgeschilderd miniatuurportret op ivoor.
Un portrait miniature peint à la main sur ivoire.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#216Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableDim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.No longer availableDim. 88 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.No longer availableDim. 27 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154“Hollandse schepen op zee”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Navires hollandais en mer. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#581Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#60Een lange parelhalssnoer met 18 K witgouden slot bezet met kleine robijntjes.
Un long collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de petits rubis.No longer availableDim. l:44 cmEstimate: € 200 / 300

