Similar lots by type
-
#611
Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160/180 -
#616
Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/220 -
#875De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#627
Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#697
Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40/50 -
#727
Een tulpenvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken en bloemen.
Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#701
Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#721
Een paar schotels van Imariporselein.
Une paire de plats en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40/60 -
#805
Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25/35 -
#475
Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs dans le style Chine de Commande.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50/60 -
#744
Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#293
Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#643
Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260/300 -
#703
Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#485
Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 50/60 -
#495
Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60/80 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#872
Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/70 -
#820
Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30/40 -
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#723
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#687
Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#494
Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#693
Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#895
Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
Un lustre en cuivre à trois capes.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#903
Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#894Rochelle Jeune, Paris
Een mahoniehouten staafbarometer. Gedateerd 1768.
Un baromètre en acajou. Daté 1768.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#281Swarovski
“De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50/80 -
#729
Een wandconsole van gefineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met een wit marmeren blad.
Une console en bois de placage, inspiration Louis XVI, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 86 x 79 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#814
Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.
Deux haut-reliefs africaines de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30/40 -
#445
Een paar gesculpteerde en goudgepatineerde armstoelen. Lodewijk XVI.
Une paire de fauteuils sculptés et à patine dorée. Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#842Gerard & Leonard Valk
“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#50
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen CL.
Une chevalière en or jaune 18 ct, initiales CL.No longer availableDim. 12,05 gEstimate: € 260/300 -
#321
“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#753
Een kokervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en pioenen. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise et décor polychrome de faisans et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#148
Een Capodimonte zuil met afbeelding van badende nimfen en cherubijntjes. Onderaan gemerkt en genummerd. Verder een bonbonnière met deksel, versierd met porseleinen bloemen en gekroond met een cherubijn. Lichte beschadiging aan de bloemen. Onderaan gemerkt en gedateerd: 1965.
Une colonne Capodimonte, représentation de nymphes qui se baignent et chérubins. Marque et date sous la base. Et une bonbonnière à couvercle, décoration de chérubin et fleurs. Petit dégât au fleurs. Marque sous la base et datée: 1965.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120/180